Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA (/Temat-Najstabilniejsze-stazowe-Konta-FB-znajomi-duzy-staz-PROMOCJA-154096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - jar300 - 19-04-2018 22:17

wszystko ok


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - Karolina210 - 21-04-2018 08:15

Wszystko ok Polecam ! Smile


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - djseiten - 23-04-2018 12:42

Niestety nieciekawa sytuacja ze sprzedawcą, mianowicie po ustaleniu kwoty w zamian za dwa wskazane konkretne konta już po zapłacie - po pierwsze sprzedawca informuje, że zostały one już sprzedane komuś innemu, a po drugie, po wysłaniu innych kont zmienia hasła i uniemożliwia dostęp,

liczę jednak, że uda się dojść do porozumienia choć po ciągłej wymianie kilkudziesięciu maili nic na to nie wskazuje

prawdopodobnie osoba sprzedaje te same konta wielu osobom

generalnie duży dyskomfort i pełne archiwum sprzeczności ze strony sprzedawcy

aktualizacja:
sprzedawca napisał, że prześle konta „jak będzie miał” .
poczym dzisiaj pisze, że mi przekazał jakieś konto na którym jednak była weryfikacja


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - Gelek - 23-04-2018 13:33

(23-04-2018 12:42)djseiten napisał(a):  Niestety nieciekawa sytuacja ze sprzedawcą, mianowicie po ustaleniu kwoty w zamian za dwa wskazane konkretne konta już po zapłacie - po pierwsze sprzedawca informuje, że zostały one już sprzedane komuś innemu, a po drugie, po wysłaniu innych kont zmienia hasła i uniemożliwia dostęp,

liczę jednak, że uda się dojść do porozumienia choć po ciągłej wymianie kilkudziesięciu maili nic na to nie wskazuje

prawdopodobnie osoba sprzedaje te same konta wielu osobom

generalnie duży dyskomfort i pełne archiwum sprzeczności ze strony sprzedawcy

aktualizacja:
sprzedawca napisał, że prześle konta „jak będzie miał” .
poczym dzisiaj pisze, że mi przekazał jakieś konto na którym jednak była weryfikacja

Pierwszy niezadowolony kupujący tak pokazałem ci konta jakie mam wybrałeś sobie jedno konto i drugie i zapytałem czy kupujesz lecz nie odpisywałeś na drugi dzień się odezwałeś o konta a tamte sprzedałem wcześniej komuś innemu więc zaproponowałem Ci inne konta jeszcze dostałeś zniżkę wysłałeś pieniążki dałem Ci konta przed wysłaniem sprawdziłem czy konta działały odezwałeś się później że hasła nie działają nie wiem dlaczego ale ok zaproponowałem Ci inne konta dałem Ci nawet 1 w gratisie i napisałeś za jakiś czas ze 1 konto nie działa ze masz dezaktywowane pewnie logowałeś się z z jednego na drugie nie przez incognito i dostałeś bana drugie znowu stwierdziłeś że hasło zmieniłem lecz tego nie zrobiłem zaproponowałem że jak będę miał konta to Ci dam jakieś lecz nie było mnie wczoraj praktycznie cały dzień w domu i nie mam jeszcze kont które by Cie interesowały więc pisałeś że czekasz i czekasz na konta więc napisałem iż zwrócę Ci pieniążki


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - Szaman1644 - 23-04-2018 13:37

Jestem zainteresowany zakupem. Podeślij co masz na sprzedaż?


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - djseiten - 23-04-2018 14:18

Jeszcze wczoraj pisałeś, że wyślesz mi konta "jak będziesz miał" co znaczy, że nie masz ich na bieżąco, a jednak handlujesz?
hm czegoś tutaj nie rozumiem dlatego napisałem, że po prostu kłamiesz,
jak wyżej pełne sprzeczności niestety Sad


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - Artinesse - 23-04-2018 15:38

Chłopaki dajcie dowody, bo pisać to każdy może swoje.


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - djseiten - 23-04-2018 17:58

tak, przygotuje,
w jakiej formie chcecie Artinesse ?


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - Gelek - 27-04-2018 13:18

Zapraszam do kupna nowa lista kont dostępna w pierwszym poście kontakt PW lub GG


RE: Najstabilniejsze stażowe Konta FB + znajomi duży staż PROMOCJA - cuba88 - 29-04-2018 13:44

Polecam, super kontakt, zawsze pomocny. Konta śmigają Smile