Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reddit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Reddit (/Temat-Reddit-154089)



Reddit - Adrian_krypto - 22-01-2018 08:02

Czy ktoś z Was wie na jakiej zasadzie działa ban na reddit?
Nowe ip, wyczyszczone ciastka, nowe konto a moje wpisy dalej nie są widoczne (sprawdzam przez tryb incognito)


RE: Reddit - Mariuszeek - 22-01-2018 09:36

Dobre pytanie, sam jestem ciekaw


RE: Reddit - thabast - 22-01-2018 09:55

O ile dobrze pamiętam to nie da się dostać bana na całego reddita, a jedynie na subreddity. Nowe konto z poziomu incognito wystarczało żeby to obejść.

Wrzucasz komentarze czy posty? co na nich/w nich mniej więcej się znajduje? i czy dodajesz linki?

Jak wchodzisz w swoje konto to masz tam trzy zakładki - OVERVIEW/POSTS/COMMENTS. Jeśli wrzuciłeś coś i nie ma tego w zakładce overview to znaczy, że Twój content nie przeszedł przez filtr na subreddicie. Czasami potrzebna jest jakaś ilość karmy tak żeby czyste konta nie mogły spamować (zazwyczaj pojawia się komunikat albo przychodzi wiadomość na skrzynkę - zależy od ustawień). Z jednego IP i nowego konta (nie wiem jak jest ze stażowymi) można dodawać komentarz co około 10 minut.


RE: Reddit - twardy - 22-01-2018 10:35

Wydaje mi sie, ze musisz miec odpowiednia ilosc karmy, wiec czyste konto odpada.