Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloudflare i subdomena problem SSL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Cloudflare i subdomena problem SSL (/Temat-Cloudflare-i-subdomena-problem-SSL-154054)



Cloudflare i subdomena problem SSL - sprzetok - 20-01-2018 17:53

Witajcie po dodaniu subdomeny i konfiguracji CF mam Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do tej strony.. Na domenie matce CF działa prawidłowo , panel również.

Ktoś wie gdzie może tkwić "błąd"


RE: Cloudflare i subdomena problem SSL - precell - 20-01-2018 20:16

(20-01-2018 17:53)sprzetok napisał(a):  Witajcie po dodaniu subdomeny i konfiguracji CF mam Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do tej strony.. Na domenie matce CF działa prawidłowo , panel również.

Ktoś wie gdzie może tkwić "błąd"

Dodałeś odpowiednie wpisy DNS dla subdomeny? ;-)


RE: Cloudflare i subdomena problem SSL - sprzetok - 20-01-2018 20:48

Hej tak dodalem * jako cname i zassalo calosc.


RE: Cloudflare i subdomena problem SSL - precell - 20-01-2018 22:02

(20-01-2018 20:48)sprzetok napisał(a):  Hej tak dodalem * jako cname i zassalo calosc.

O ile mnie pamięć nie myli, to wystarczyło dodać parametr "A" dla domeny na CF i powinno działać.

Niestety obecnie nie posiadam subdomen na CF, więc mogę się mylić.