Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ograniczenie Facebook (/Temat-Ograniczenie-Facebook-154009)



Ograniczenie Facebook - Thinker - 18-01-2018 20:37

Hej!
Dziś zastała mnie dziwna sytuacja. Moje wyświetlenia na grupie spadły o 80%. Czy Facebook mógł nałożyć na mnie jakieś ograniczenie nie powiadamiając mnie o tym? Nie robiłem nic wbrew polityce Facebook, więc jest to dla mnie nie zrozumiałe.


RE: Ograniczenie Facebook - Lukaskov96 - 18-01-2018 22:50

(18-01-2018 20:37)Thinker napisał(a):  Hej!
Dziś zastała mnie dziwna sytuacja. Moje wyświetlenia na grupie spadły o 80%. Czy Facebook mógł nałożyć na mnie jakieś ograniczenie nie powiadamiając mnie o tym? Nie robiłem nic wbrew polityce Facebook, więc jest to dla mnie nie zrozumiałe.
Rozumiem, że chodzi o kampanię reklamową z fb ads?


RE: Ograniczenie Facebook - Thinker - 18-01-2018 23:05

Nie. Mam grupę o pewnej tematyce i z dziennych wyświetleń z niej po 3k spadłem dziś na 600-700. Nigdy tak nie było, a ilość 3k była ciągle. Zastanawia mnie co jest na rzeczy


RE: Ograniczenie Facebook - kozik - 19-01-2018 06:30

Może załapałeś się na te nowe zmiany, co tną zasięgi FP?


RE: Ograniczenie Facebook - Thinker - 19-01-2018 06:58

Tylko że ja mam grupę.


RE: Ograniczenie Facebook - Thinker - 19-01-2018 10:03

Zastanawiam się czy nie dostałem ograniczenia jakiegoś za spam na innych grupach swoją grupą. Tylko że powinienem mieć jakieś powiadomienie a nic nie mam.


RE: Ograniczenie Facebook - qwertybsk - 20-01-2018 20:32

nowy algorytm fb


RE: Ograniczenie Facebook - artzarab - 21-02-2018 13:25

Mam tak samo, i na fp i w grupie. Sytuacja zaczęła się na początku lutego i trwała do wczoraj. Wczoraj nagle wszystko wróciło do normy więc otworzyłem szampana beka a dziś od rana ponownie to samo...wyświetlenia o 90% w dół Angry.

Dodam że kiedyś jak wszystko było ok to wchodząc na inne konto fb na tablicy widziałem posty strony jako jedne z pierwszych, a teraz nie widzę ich wogóle Undecided


RE: Ograniczenie Facebook - xDyZmAx - 16-03-2018 23:23

Facebook skróciło wszystkim zasięgi żeby zmusić do kupna zasięgów wtedy zasięgi wszędzie są normalne a nawet lepsze Wink


RE: Ograniczenie Facebook - lorkos - 19-04-2018 13:53

Mam ten sam problem dotyczący grup.Wrzucam na np 20 grup a pokazuje sie na 2.
Próbowałam różnych zdjęć,ip,różnych kont. To samo zdjęcie potrafi nie przejść z jednego konta a na drugim pojawi się na połowie grup aby za drugim razem było odwrótnie.Nie mogę tego rozgryźć.Dodatkowo często wyświetla mi się ,że posty zostały oflagowane automatycznie-myślę ,że ma to coś jedno z drugim wspólnego.Ile postów wrzucacie na grupy i w jakiej formie ,że się pokazują ? Nawet zapłacę za dobre rady Smile