Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eracoin - Polska "krypto"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Eracoin - Polska "krypto"? (/Temat-Eracoin-Polska-krypto-153993)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 23-01-2018 17:59

Tak jak wyżej napisał - kartą jedynie, na chwilę obecną. Trzeba pamiętaj, że to beta i w przyszłości pewnie dodadzą więcej.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - Shejker - 23-01-2018 21:32

Czy da się zamówić produkty w jakiś inny sposób niż przez apke? Nie widzę możliwości pobrania jaj na iOS'a.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 23-01-2018 22:01

Nie, na razie tylko apke.
Ja używam programu Memu i działa normalnie.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - Tidus - 23-01-2018 22:36

Apropo tego ze mozliwa jest tylko platnosc karta: http://zarabiam.com/Temat-Placenie-karta-czy-byc-ostroznym-154126
Wstawiam bo licze na odpowiedz a mysl ta nasunela mi sie wlasnie po zakupach na apce eracoin i moze kogos tez interwsuje


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - tomasz1982cb - 24-01-2018 16:45

EraCoin zebrała już żniwo krytyk, być może bezpodstawnych... Plany firmy są ambitne. W połowie 2018 roku wejście na rynki zewnętrzne. W najnowszym wywiadzie z Panią Belką można przeczytać, że JESZCZE (z naciskiem na "jeszcze") nie jest to krypto. Niemniej z tego co mówi, setki osób z całego świata (poza Grenlandią) zarejestrowało się w systemie. Apka na Androida aktualizuje się na bieżąco. "Odpalenie" strony i apki nie prowadzi do zwiększenia naliczania tokenów. Niemniej nie jest źle. Przy "poleconych", których zaprasza się do rejestracji wpisując ich adres mailowy w aplikacji, można szybko zapewnić sobie wzrost ilości tokenów. Każdy nowo zarejestrowany z naszego zaproszenia mailowego, to dodatkowe 5 tokenów dla nas. Osobiście na dziś po 7 dniach mam 91,7886 (choć co sekundę się to zwiększa) tokenów Idea


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - Szychax - 25-01-2018 10:15

Aplikacje na telefon mogę mieć zminimalizowaną i będzie dalej naliczać?


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 25-01-2018 10:34

Jeśli będzie włączona w tle to tak.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - przemko1976 - 25-01-2018 20:16

Nie wiem czy koniecznie trzeba odpalać apkę , właśnie zalogowałem się na jedno konto "poleconego" i rejestrowałem je 13 stycznia a jest tam 50 ERC , no chyba że przyspiesza zarabianie apka, ale według mnie można się zarejestrować i zapomnieć i jak coś z tego będzie to wtedy zajrzeć co tam się uzbierało.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - tomasz1982cb - 26-01-2018 18:48

(25-01-2018 10:15)Szychax napisał(a):  Aplikacje na telefon mogę mieć zminimalizowaną i będzie dalej naliczać?

Tak. Po ściągnięciu i zalogowaniu nalicza działając w tle.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - vasili - 27-01-2018 06:55

Mi nalicza nawet przez noc, gdzie pecet jest wyłączony. Apki nie mam