Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. (/Temat-Darmowe-coiny-za-pomoca-Facebooka-i-Twittera-Odbierz-swoje-24781-POW-lite-153980)

Strony: 1 2


RE: Darmowe coiny od Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - Vasaki - 18-01-2018 14:48

Nie miałem tego nawet na myśli Tongue


RE: Darmowe coiny od Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - broofie - 18-01-2018 16:01

"Darmowe coiny od Facebooka i Twittera" - tytuł i sygnatura jasno mówią same za siebie.


RE: Darmowe coiny od Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - Vasaki - 18-01-2018 16:37

Skopiowane jedynie tytuły, jak tak bardzo Cię to razi to po przyjściu do domu zmienię Smile
Bo faktycznie pewnie tak to może być odbierane Smile

Edit
Zmieniłem z pozycji telefonu Smile


RE: Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - kapczak - 21-01-2018 06:06

"Skopiowane jedynie tytuły" a masz Ty godność i rozum człowieka? żart ofc ale na przyszlosc radze użyć swojego mózgu do tak prostego tłumaczenia, nie translatora który tłumaczy na poziomie kali jeść kali pic.
Chociaż ja i tak skłaniam się ku temu że napisłes tak celowo by jak wyzej napisano zachecic do tego airdropa takim malutkim wprowdzeniem ludzi(szczególnie małolatów co ufają bezgranicznie social media takim jk FB) w błąd, ale tym akurat u mnie zaplusowales, mowa o umiejetnosci wprowdzenia małego hachmentu(czy wałka, nzywajcie jak chcecie) i dezorientacji czytajcego celem czerpania korzysci . nikt na tym nie ucierpial w sposob znaczny, nie naciagasz ludzi na $ takze mowie - ode mnie plusikxD
apropo POW to rejestruje sie bo jak mawia Kapczak - wódki i udziału w AIRDROPie nie odmawiamSmile
wlsnie z tego względu że nie wiadomo ile to kiedyś może być warteSmile


RE: Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - Vasaki - 21-01-2018 07:54

@[kapczak] czy naprawdę myślisz, że posunął bym się do kłamstwa w takim przypadku xD?
Początkowo temat nie zawierał refa (nie mniej jednak moja narzeczona chciała bym wstawił jej).
Jeżeli uda się wypłacić to zorganizujemy jakiś konkurs, a sądząc po aktualnej wartości jej konta to będą baaardzo fajne słuchawki Big Grin
A co tematu na początku brzmiał "Darmowe coiny od Facebooka i Twittera" i o tym była mowa Smile

Kopia e-maila, którą otrzymałem Smile
[Obrazek: 3SqjPTpXR0_itmye2qivIw.png]


RE: Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - mcraft - 23-01-2018 10:15

ja po ponad 100 próbach mam cały czas błąd.


RE: Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - Vasaki - 23-01-2018 14:39

@[mcraft] co masz na mysli?


RE: Darmowe coiny za pomocą Facebooka i Twittera. Odbierz swoje 24781 POW lite. - mcraft - 24-01-2018 17:32

Próbuje się zalogować przez facebooka i za każdym razem mam "invalid claim"