Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie (/Temat-Jak-malym-nakladem-pracy-dorobic-sobie-nawet-do-200-zl-miesiecznie-153970)



Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - gwizdek1 - 17-01-2018 16:35

Witam




W dzisiejszym poradniku chciałbym wam opisać, jak poświęcając 5 min dziennie, można zarobić 2,4 dolara dziennie. Nie jest to dużo, ale zawsze będzie na hosting.



Czego potrzebujemy :




- Konto na steamie z grą Counter Strike Global Ofensive ( może być nawet zbanowane),
- Skina o wartości 2 dolarów. Ponieważ przed pierwsza wypłatą w skinach, trzeba zdepozytować 2 dolarowego skina, którego później można z powrotem wypłacić.




Na czym będzie polegać ta praca:




1.Wchodzimy na stronę : http://www.csgoatse.com
2.Logujemy się danymi ze steama.
3.Wchodząc w zakładkę "chat" możemy odbierać co godzinę 100 coins, co jest równe 0,1 dolara, czyli jak już napisałem godzinę temu, każdego dnia można odebrać 2,4 dolara, ale żeby zacząć odbierać coins trzeba najpierw :
- zacząć śledzić ich konto na twitterze,
- dołączyć do podanej przez nich grupy na steamie,
- do swojego nicku na steamie dodać "csgoatse.com"

Dodatkowo po osiągnięciu 12 poziomu, można co godzinę brać udział w konkursie, w którym można wygrać 20 dolarów, jednak żeby nie było tak kolorowo. Żeby cokolwiek wypłacić trzeba zdobyć "wager", czyli współczynnik, który uzyskujemy na graniu np. ruletki, crashe, jackpoity.



Kod na 1 dolara :



Kod to : gwizdek1

Żeby z niego skorzystać wchodzimy ponownie w chat, w zakładkę "affiliates", w polu o nazwie "friends code :" wpisujecie wyżej podany kod.





Jak na samym początku poradnika napisałem, milionów na tym nie zarobicie, ale zawsze coś z tego będzie. Był to mój pierwszy poradnik, dlatego proszę o wyrozumiałość, a oczywiście reputy mile widziane Big Grin




RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - itolek100 - 17-01-2018 18:24

W nocy nie śpij i odbieraj coiny co godzinę, niby fajne ale trzeba być na prawdę systematycznym żeby to się opłacało


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - gwizdek1 - 17-01-2018 21:15

(17-01-2018 18:24)itolek100 napisał(a):  W nocy nie śpij i odbieraj coiny co godzinę, niby fajne ale trzeba być na prawdę systematycznym żeby to się opłacało

Zawsze można dogadać się z kims kto jest nocnym markiem Big Grin


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - radek0389 - 17-01-2018 21:18

Kilku znalazłem, może akurat pomogą Big Grin.
https://m.facebook.com/public/Marek-Nocny


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - gwizdek1 - 18-01-2018 14:38

(17-01-2018 21:18)radek0389 napisał(a):  Kilku znalazłem, może akurat pomogą Big Grin.
https://m.facebook.com/public/Marek-Nocny

Nie spodziewałem się, że ktoś wpadnie na taki pomysły, ale why not, może to będzie akurat jeden z nich ! Big Grin


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - Lukson2 - 21-01-2018 22:47

ściema, wyskakuje błąd: You need at least level 6 to login.


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - Lukson2 - 26-01-2018 19:45

SCAM


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - NieWPelniAnonim - 08-02-2018 12:19

(26-01-2018 19:45)Lukson2 napisał(a):  SCAM

3/4 twoich postów to spam Jerk2 bezsensowne kompletnie.
potrzebujesz 6 levelu zeby konta z 0 levelem i csem nie farmiły tych coinów, proste chyba i logiczne?


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - gwizdek1 - 26-03-2018 17:31

Niestety wprowadzili pewne zmiany i teraz trzeba mieć dość wysoki poziom, żeby odbierać 100 coins dziennie, jednak jak ktoś potrafi dobrze grać na stronach typu crash to szybko jest w stanie dobić sobie satysfakcjonujący go poziom Big Grin


RE: Jak małym nakładem pracy dorobić sobie nawet do 200 zł miesięcznie - Lukson2 - 26-03-2018 19:27

Można do kosza bo to nie darmowy sposób