Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uchwyt do nawigacji tomtom 2 live 4,3'. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uchwyt do nawigacji tomtom 2 live 4,3'. (/Temat-Uchwyt-do-nawigacji-tomtom-2-live-4-3-153964)



Uchwyt do nawigacji tomtom 2 live 4,3'. - Artinesse - 17-01-2018 13:53

Witajcie.
Może ktoś się orientuje w temacie.
Kupiłam nawigacje TomTom 2 Live przeznaczoną do Alfy Romeo Mito. W zestawie jest uchwyt do przymocowania nawigacji do panelu. Niestety moja wersja Mito nie ma możliwości montażu tej nawigacji. Stąd w grę wchodzi kupno uchwytu na szybę lub jakiegoś innego który umieszczę w samochodzie. Nawigacja ma 4,3'. Czy ktoś posiada nawigację TomTom i orientuję się jaki uchwyt mogłabym dokupić? Trochę patrzyłam za tym na internecie. Znalazłam uchwyty TomToma alternatywne, ale może ktoś z Was będzie lepiej obeznany w tym temacie.


RE: Uchwyt do nawigacji tomtom 2 live 4,3'. - Artinesse - 17-01-2018 23:25

Problem rozwiązany. Uchwyty kupione. 500 funtów wydane na popierdółki w sklepie Alfy Jerk.

Pozwólcie iż zamknę swój temat Big Grin.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.