Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona internetowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona internetowa (/Temat-Strona-internetowa-153948)

Strony: 1 2


Strona internetowa - Mariuszeek - 16-01-2018 18:36

Witam, czy wordpress jest konieczny? Czy mogę postawić stronkę na html, cały landing page? Będzie dobrze?


RE: Strona internetowa - twardy - 16-01-2018 18:46

Ale co chcesz osiagnac?


RE: Strona internetowa - Mariuszeek - 16-01-2018 18:49

prosty landing page, jego jedyną funkcją jest przekierowanie na stronę zakupową Big Grin


RE: Strona internetowa - Xanter98 - 16-01-2018 18:49

Nie, możesz napisać stronę w notatniku. W Wordpressie jest po prostu łatwiej. Jak stawiasz sam LP to nawet lepiej bez WP będzie, ale jak chcesz bloga to lepiej jakiegoś CMS'a zainstaluj.


RE: Strona internetowa - Mariuszeek - 16-01-2018 18:52

A jak z zabezpieczeniami? W wordpressie są różne pluginy itp. Seo też bez problemów?


RE: Strona internetowa - twardy - 16-01-2018 18:53

No to poszukaj jakiejs strony gdzie mozesz sobie stworzyc wlasny lp, pobierz paczke i wrzuc na serwer.


RE: Strona internetowa - Xanter98 - 16-01-2018 18:53

Wordpress nie wpływa na SEO, wszystko da się ustawić ręcznie.


RE: Strona internetowa - Mariuszeek - 16-01-2018 18:55

Tak właściwie to już to zrobiłem Big Grin napisałem w notatniku, dodałem zdjęcia i myślę czy przerobić to pod worpdress theme czy zostawić tak jak jest. Prościutki landing page, ma tylko przekierować na stronę zakupową.


RE: Strona internetowa - mysc - 16-01-2018 19:08

Najważniejsze, żeby to dobrze wyglądało dla grupy docelowej :> Czy to będzie WP, czy notatnik - to już bez różnicy Smile


RE: Strona internetowa - Mariuszeek - 16-01-2018 19:15

Okej, dzięki za rady Tongue

A mam jeszcze takie pytanie. Mam ładny, fajny responsywny landing page. Jak jest z pluginami, gdy wszystko jest napisane w html css i javascript, bez wordpressa?