Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty. Szukam mentora. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kryptowaluty. Szukam mentora. (/Temat-Kryptowaluty-Szukam-mentora-153934)



Kryptowaluty. Szukam mentora. - koorteo - 16-01-2018 11:52

Witam, zacząłem troche interesować się kryptowalutami, głownie BTC.
Z tego co widzę, osoby głównie zarabiają na giełdzie. Mógłby mi ktoś trochę zbliżyć o co chodzi? Na jakich giełdach trzymać waluty.
Gdybym chciał zainwestować, to dałoby radę zacząć od 100zł/200zł/500zł czy musiałbym od 1000zł?
Może ktoś prowadzi jakieś szkolenie/kurs na tym forum?


RE: Kryptowaluty. Szukam mentora. - Xanter98 - 16-01-2018 12:05

@[Meloman]


RE: Kryptowaluty. Szukam mentora. - patttson - 16-01-2018 12:06

Dałoby radę, a kursy - Meloman Big Grin


RE: Kryptowaluty. Szukam mentora. - mattxx - 16-01-2018 12:09

Coiny do tradingu najlepiej trzymać na dużych, sprawdzonych i zaufanych Giełdach.

Zacząć możesz z każdą kwotą.


RE: Kryptowaluty. Szukam mentora. - Meloman - 17-01-2018 15:07

Nie ma kwoty od której warto zaczynać - każda jest dobra, nawet 50zł miesięcznie kiedy będziemy odkładać przez 2 czy 3 lata do "krypto skarbonki" - może nam w znacznym stopniu polepszyć życie (jak się inwestycja powiedzie). Mam wśród znajomych osoby, które wkładały po stówkę/dwie miesięcznie i przed krachem (który teraz jest), mieli niektórzy od 20 do 40k PLN Smile

Zapraszam do mnie na szkolenie. Jest ono (niestety heh) płatne, bo przekazuję kawał solidnej i praktycznej wiedzy. Ale gwarantuję, że będziesz tak jak wszyscy - bardzo zadowolony.

@[Xanter98] @[patttson] Dzięki wielkie!


Kryptowaluty. Szukam mentora. - Hybrid1990 - 17-01-2018 15:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.