Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakich programów Ci brakuje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakich programów Ci brakuje? (/Temat-Jakich-programow-Ci-brakuje-153933)



Jakich programów Ci brakuje? - sarneeh - 16-01-2018 10:52

Cześć wszystkim! Smile

Jestem tu starym bywalcem, jednak nigdy się nie udzielałem na forum Smile Czas jednak to zmienić i dać coś od siebie zamiast tylko żerować na dostępnej wiedzy Big Grin

Przychodzę do Was z pytaniem: jakiego oprogramowania Wam brakuje w Waszej codziennej pracy? Co robicie repetytywnie, a można by było zautomatyzować?

By zapanował tu jako taki porządek - odpowiadajcie proszę według tego prostego schematu:

1. Na czym zarabiasz/czym się zajmujesz?
2. Czego brakuje Ci w temacie oprogramowania?

Zaczynajmy! Smile


RE: Jakich programów Ci brakuje? - bulbas3000 - 17-01-2018 18:36

Program do automatycznego zakladania kont google/fb Smile


RE: Jakich programów Ci brakuje? - sarneeh - 18-01-2018 07:02

(17-01-2018 18:36)bulbas3000 napisał(a):  Program do automatycznego zakladania kont google/fb Smile

Do czego potrzebujesz takiej funkcjonalności? W sensie, gdzie masz użycie w tych kontach? Smile


RE: Jakich programów Ci brakuje? - Xanter98 - 18-01-2018 07:04

Oj dużo rzeczy można na tych kontach zrobić, ja bym google chętnie przyjął. Ale to jest raczej niewykonalne, bo weryfikacja telefoniczna.


RE: Jakich programów Ci brakuje? - sarneeh - 18-01-2018 07:15

(18-01-2018 07:04)Xanter98 napisał(a):  Oj dużo rzeczy można na tych kontach zrobić, ja bym google chętnie przyjął. Ale to jest raczej niewykonalne, bo weryfikacja telefoniczna.

Wszystko jest wykonalne, tylko niektóre rzeczy po prostu będą więcej kosztować Big Grin Nie mniej jednak rozumiem co chcesz powiedzieć i zgodzę się, że boty do tworzenia kont (tym bardziej Google) nie są niczym prostym z uwagi na fakt jaki mają zabezpieczenia Smile


RE: Jakich programów Ci brakuje? - .::Nicko::. - 18-01-2018 17:58

Dawanie sobie like pod komentarze na yt Smile


RE: Jakich programów Ci brakuje? - xdax1 - 18-01-2018 18:14

2. Czego brakuje Ci w temacie oprogramowania?

Jakiegoś dobrego programu, który by zbierał krypto z faucetów pokazując nam tylko captcha do przepisania (no chyba, że full automat Cool )


RE: Jakich programów Ci brakuje? - sarneeh - 31-01-2018 06:21

(18-01-2018 17:58).::Nicko::. napisał(a):  Dawanie sobie like pod komentarze na yt Smile

Brzmi dobrze Big Grin Problem w tym, że coś takiego jest mocno zabronione przez YouTube, więc wystarczy, że ktoś na mnie "nakapuje" i software będzie trzeba zwinąć z obiegu Smile

(18-01-2018 18:14)xdax1 napisał(a):  2. Czego brakuje Ci w temacie oprogramowania?

Jakiegoś dobrego programu, który by zbierał krypto z faucetów pokazując nam tylko captcha do przepisania (no chyba, że full automat Cool )

Full automat też by dało radę zrobić - zależy tylko o jakiego typu captchach mówimy Smile Nie orientuję się w temacie faucetów więc musiałbym obadać temat. Nie mniej jednak dzięki za odpowiedź! Smile


Jakich programów Ci brakuje? - Hybrid1990 - 20-11-2020 12:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.