Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie artykułów, granie w gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pisanie artykułów, granie w gry. (/Temat-Pisanie-artykulow-granie-w-gry-153928)



Pisanie artykułów, granie w gry. - Kazzei - 15-01-2018 23:03

Witam forumowiczów.
Ostatnio bardzo zainteresowałem się tematem zarabiania w internecie.
Natknąłem się na pewną stronę, na której zdobywamy walutę "Kamienie dusz" którą można później wymienić na nagrody np: doładowania PaySafeCard, doładowania RPków w LidzeLegend czy PS4 SLIM !
Strona ma do zaoferowania zdobywanie waluty na parę różnych sposobów według mnie najbardziej dochodowych:
- Granie w różne gry od 10 do nawet 1700 KD
- Granie w gry oferowane na stronie (minigry) nieokreślona ilość tylko bardzo czasochłonne.
- Pisanie artykułów w zależności od długości tekstu i czy w ogóle artykuł zostanie zaakceptowany. Warto wspomnieć, że nie ma określonej liczby artykułów, więc można je pisać kiedy się ma tylko ochotę, od 100 do 1000 KD.
[align=center]Zarejestrowanie się z refa, co mogę zaoferować ?
- Pomoc w dobieraniu tematów do artykułu (jeżeli nie masz pomysłów).
- Jak napisać artykuł, żeby został zaakceptowany.
- Udzielę informacji, jeżeli było by coś nie jasnego z grą.
- Dodanie do listy znajomych.
Czego oczekuje w zamian ?
- AKTYWNOŚCI
- Rejestracji z Refa (jeżeli masz już konto, to nie rób nowego, zaproś do znajomych)


Zwyczajny: https://gamehag.com/pl

Jeżeli zarejestrowałeś się z refa, napisz poniżej swój nick. Odezwę się na pewno Smile Pozdro !


Pisanie artykułów, granie w gry. - MaLiN - 15-01-2018 23:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.