Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne grupy sygnałowe za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Płatne grupy sygnałowe za darmo (/Temat-Platne-grupy-sygnalowe-za-darmo-153873)

Strony: 1 2 3


Płatne grupy sygnałowe za darmo - wob - 13-01-2018 21:21

Cześć.

Sprawa jest bardzo prosta. Wykupiłem dostęp do płatnej grupy za 400zł miesięcznie, 90% odwiedzających ten temat napisze że płatne grupy to ściemy, scamy i inne. Ja jednak trafiłem na coś ciekawego.

Przyznam szczerze że nie interesują mnie idee kryptowalut, nie fascynuje mnie to w jakiś szczególny sposób, myślę również że nie ma już czasu uczyć się wszystkich wykresów, lini, analiz itp. Oczywiście możecie uczyć się tego wszystkiego, tylko dlaczego nie zarabiać w międzyczasie ?

Każdy kto ma głowę na karku wie, że ten rynek musi w końcu rypnąć, nie ma bata. Interesuje mnie tylko aktualny rynek i jestem tutaj wyłącznie dla kasy.
W 45dni pomnożyłem swój wkład o 200%.

KONKRETY:

Każdy kto chce może dołączyć do grupy na Telegram.org - WOB-Kryptowaluty

Będę tam dodawał wpisy z płatnych grup. Analizujcie wpisy i inwestujcie, bądź nie.

DLACZEGO TEN TEMAT ?

Planuję wykupić dostęp do innych płatnych grup, nawet do takich za kilka tysięcy. Myślę że mając społeczność mnożącą swoją gotówkę, będę mógł uzyskać od Was pomoc w realizacji tych zakupów. Zawsze do testów można próbować, więc jeśli macie jakieś namiary to dajcie znać.

[INFORMACJA]

Zapewniam że będę przekazywał Wam sygnały niezwłocznie, jestem mobilny praktycznie przez cały dzień, w nocy też czytam sygnały. Możemy stworzyć ciekawą społeczność.

Pytania na PW.


Płatne grupy sygnałowe za darmo - Jackson91 - 13-01-2018 21:27

W świecie krypto, płatne grupy na telegramie to norma ;-) także życzę jak największych zarobków, sam jestem w kilku raczej z pozytywnym skutkiem


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - slejer - 13-01-2018 22:41

Super inicjatywa, dołączam i będę uczestniczyć i wspierać w miarę możliwości.


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - mattxx - 14-01-2018 11:38

Dzięki za podzielenie się informacjami Smile Będę obserwował.


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - morenox - 14-01-2018 13:33

Jestem chętny na dołączenie Big Grin


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - skowronbdg - 15-01-2018 08:17

wszedłem, poobserwuję, zobaczymy co wyjdzie Smile


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - Weglowodan - 15-01-2018 12:00

Zaobserwowałem Smile


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - marekx - 15-01-2018 14:09

Wszedłem , będę obserwował , jestem początkującym i dopiero wchodzę na giełdę , jak wszystko będzie po mojej myśli to chętnie dołączę do grupy


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - W@ndet - 17-01-2018 15:22

Wszedłem, chętnie sprawdzę twoje typy. Jak się będą sprawdzać to kto wie może coś wrzucę. Powodzenia Wink


RE: Płatne grupy sygnałowe za darmo - Firael93tpi - 17-01-2018 21:31

Będę zaglądał na telegram Big Grin