Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead (/Temat-Dziwna-sprawa-Opinia-na-temat-serwisu-mylead-153872)

Strony: 1 2


Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - vbjq - 13-01-2018 20:09

Witam, miałem zostawić ten temat w spokoju żeby nie psuć wam publicznej opinii no ale nie dam rady, jestem normalnie zażenowany, opiszę sytuacje od początku

Zarabiam już jakiś czas na serwisie jakim jest leadmore lecz ostatnio mieli problemy i postanowiłem spróbować na innym serwisie - mylead.. Lecz to co się u was dzieje jest ogromną tragedią, dokładniej chodzi o konwersję. Mam wysoko konwertującą się metodę związaną z testem iQ i nie wiem jak to jest ale u was na dokładnie 436 wizytach z testu iQ zarobiłem 19,52 zł.. "Prawie" tyle samo bo 19,50 zarobiłem po naprawie awarii leadmore wczoraj prawie nic nie robiąc - 27 wizyt, metoda jaką robiłem jest identyczna na obu z serwisów tylko linki zmienione!! Więc wygląda to tak, albo leadmore płaci za coś na czym wcale nie zarabia, albo wy tniecie leady jak leci..
To jeszcze nie koniec tej żenującej sytuacji, postanowiłem spróbować swoich sił na programie download "chomikui.pl" - kolejna porażka, 192 wizyty 0 PLN, nie wspominam już o waszym IVR gdzie też próbowałem swoich sił oczywiście na darmo, na waszą korzyść nie da się sprawdzić statystyk

Podsumowując:
leadmore test iQ 27 wizyt - 19.50 PLN https://imgur.com/QmtHXnu
mylead test iQ 436 wizyt - 19.52 PLN https://imgur.com/bhH6KP2
mylead Program download chomikui.pl 192 wizyty - 0 PLN https://imgur.com/a/Ye0nS

Co do chomikui, rzeczywiście mogło to być coś z moją reklamą - może bym w to uwierzył gdyby nie ta sytuacja z testem iQ


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - JustinTime - 13-01-2018 20:14

Jakiej informacje więcej?

Jakie stawki masz ustawione na mylead pod te programy?


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - vbjq - 13-01-2018 20:18

(13-01-2018 20:14)JustinTime napisał(a):  Jakiej informacje więcej?

Jakie stawki masz ustawione na mylead pod te programy?
Rzeczywiście o tym nie wspomniałem
Stawki były zmieniane i myślę że linki "chodziły" na każdej z możliwych stawek MT, zmieniałem stawki dosyć często - z początku 9 zł za lead (parę wizyt na tej stawce), jednak pózniej to zmieniłem i skakałem między 4 zł a 2 zł, ten pierwszy link nie miał ani razu stawki 9 zł, najwięcej wizyt na pewno było ze stawki 2 zł, jakich informacji więcej wymagasz? Tongue


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - kukiz87 - 13-01-2018 20:22

Weź tylko pod uwagę to że aby zdobyć leda na ledmore pacjent nie musi mnieć środków na koncie , na myledzie już musi mieć. Za czasów gdy ledmore miał download i filmy też tam zarabiałem , i było fajnie sporo się zarabiało, miałem dniówki po 200, 300 zł rekord to 1000 , przenosząć się póżniej do firesuba i myleda nigdy tego nie byłem w stanie powtórzyć


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - vbjq - 13-01-2018 20:25

(13-01-2018 20:22)kukiz87 napisał(a):  Weź tylko pod uwagę to że aby zdobyć leda na ledmore pacjent nie musi mnieć środków na koncie , na myledzie już musi mieć. Za czasów gdy ledmore miał download i filmy też tam zarabiałem , i było fajnie sporo się zarabiało, miałem dniówki po 200, 300 zł rekord to 1000 , przenosząć się póżniej do firesuba i myleda nigdy tego nie byłem w stanie powtórzyć

Wziąłem to pod uwagę i dlatego wtrąciłem zdanie "albo leadmore płaci za coś na czym wcale nie zarabia, albo wy tniecie leady jak leci.."
Ktoś na tym na pewno musiał zarobić, lecz na pewno nie ja - leadmore raczej było zadowolone z moich zarobków i zwiększyło mi stawke o 50 gr Wink


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - kukiz87 - 13-01-2018 20:28

Ze swojego doświadczenia powiem tylko tyle że ledmore w swoim czasie to był magiczny serwis , łatwość z jaką wpadały ledy była mega, zakończyłem działalność tam w momencie zamknięcie najpopularniejszych programów, zarabiam obecnie na firesub i mylead , i jest różnie , fakt faktem nie mam jakiejś mega niszy ale na mylead mam dzień że zarobie 50 zł a potem przez 3 dni 0 więc jest różnie.


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - vbjq - 13-01-2018 20:38

(13-01-2018 20:28)kukiz87 napisał(a):  Ze swojego doświadczenia powiem tylko tyle że ledmore w swoim czasie to był magiczny serwis , łatwość z jaką wpadały ledy była mega, zakończyłem działalność tam w momencie zamknięcie najpopularniejszych programów, zarabiam obecnie na firesub i mylead , i jest różnie , fakt faktem nie mam jakiejś mega niszy ale na mylead mam dzień że zarobie 50 zł a potem przez 3 dni 0 więc jest różnie.

No ja nie jestem jakimś tam nie wiadomo jakim earnerem ale potrafię sobie nieźle dorobić na leadmore czasami po +100zl dniówki a przez sytuacje z mylead wyszedłem stratny i to bardzo. Jakbym te działania przełożył na leadmore na pewno byłbym parę stówek do przodu..


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - szykiryki - 13-01-2018 20:57

Ameryki nie odkryłeś, siedź na serwisie, który Ci odpowiada.
Ja zarabiam na downloadzie, przerobiłam wszystkie serwisy dostepne na rynku, ta sama metoda, ale wiadomo różne landingi u różnych dostawców sub sms.
Na jedym serwsie konwersja zerowa, na innym 20%, na kolejnym 5%.
Jest zbyt wiele elementów, zmiennych, które wpływają na zarobek i sama metoda nie jest tutaj kluczowa.
Z pewnością znajdą się osoby, które na LM w ogole nie zarabiają, a na ML kosza gruby hajs, więc afera o nic.
Nie od dziś wiadomo, ze siedzi się w tym serwisie, który jest najbardziej dochodowy- oczywiscie zawsze zachęcam do testowania wszystkich, bo tylko to daję rzetelną ocenę. Pozdro600


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - Martin676 - 13-01-2018 21:56

Co do tego porownania, dorzuce swoje piec groszy. ML pod wzgledem jednego z programow, ktore promowalem wypadlo tragicznie. Porownujac 1k wejsc tu i tam, jest roznica ponad 15 leadow na korzysc LM co jednak mnie nie dziwi. Lecz i na LM trafiaja sie kaprysne dni, kiedy konwa waha mi sie od 1-4% gdzie przy 2k uu ma to ogroooomne znaczenie. Coz, zarabia sie dalej Wink


RE: Dziwna sprawa.. Opinia na temat serwisu mylead - Czaq - 14-01-2018 15:39

Nie chcę nic reklamować nikogo ale porównując mylead do lm - różnica jest tak kolosalna, że nie ma o czym mówić Smile
Ja osobiście po moich testach mylead całkowicie odpuściłem Wink Pozdrawiam.