Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
+[EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: +[EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* (/Temat-EXCLUSIVE-Wywiad-Pieszczoch-15384)

Strony: 1 2


+[EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Razer - 21-10-2010 19:39

Witajcie drodzy LFE'owcy - dzisiejszym gościem w moim wywiadzie jest 'Pieszczoch', były człowiek ekipy strony QDay.pl. Artykuł rozwieje kilka wątpliwości, zawirowań czy też nieporozumień związanych z tematyką byłej jak i aktualnej strony Pieszczocha. Zapraszam do lektury!


[Obrazek: tumblrl0sq6hiixb1qzmowa.jpg]

Razer: Witam.

Pieszczoch: Witam serdecznie.

R: Na początek zapewne wszyscy userzy LFE chcieliby się dowiedzieć, co się stało - dlaczego odszedłeś z ekipy QDAY.pl, jakie pobudki kierowały Tobą przy podejmowaniu tej decyzji?

P: Dlaczego tak się stało? Głównie to moim zadaniem było przejęcie odpowiedzialności za wizerunek portalu, pozyskiwanie sponsorów i tworzenie kampanii reklamowych. W wolnym czasie kontakt z użytkownikiem. Problem pojawił się gdzie strategie jakie chciałem wprowadzić i drogę rozwoju były blokowane. Wizja portalu jest teraz kompletnie odmienna jaką obrałem, a wyjaśnienia powodów odmowy nie posiadały za grosz asertywności.

R: Jak wynika ze wstępu, planujesz założyć nową stronę - czy będzie ona silnie zwiazana z tematyką nagród?

P: Tak, będzie to portal, gdzie wprowadzę pomysły, które były wsadzone do kosza.

R: Czy ktoś pomaga Ci przy nowym projekcie?

P: Tak, razem ze mną będzie 8 osób. Dokładniej jest to była ekipa z forum QDay.pl. Bezpośrednio zajmująca się marketingiem w internecie. Im poświęciłem kupę czasu na wyszkolenie w tym kierunku i mam zamiar jeszcze więcej poświęcić. Sprawami technicznymi oraz HTML/PHP zajmuje się Mulder, Kubut i osoba która nie mogę wymienić zajmują się HTML/Flash/CSS/PHP, Boyzee zajmuje się PR, Fibi i 4vailabl3 zajmują się Social Media i Copywrittingiem, Radeck grafiką i ta osoba, której nie wymienię dzisiaj także Concept Artem. Ja natomiast zajmuję się organizacją ich oraz "New Business Development".

R: Uchylisz rąbka tajemnicy - jaką główną ideę ma portal? Jakie będa sposoby do zdobywania nagród?

P: Wyobraż sobie, że użytkownik wie o wszystkim - kompletnie wszystkim. Tyle moge powiedzieć.

R: Kładziecie nacisk na rozdawanie nagród, czy być może na własne zyski?

P: Przede wszystkim nagrody - zanim ja zmienię miejsce pracy (przeprowadzka do innego miasta) to zdążymy zrealizować projekt. Nie chcemy zysków, jedynie pokrycia kosztu. Cel dla nas, to zrealizowanie tego projektu i utrzymanie go jak najdłużej. Abyśmy wszyscy zdobyli większe doświadczenie w branży.

R: Kiedy planowana jest premiera nowego serwisu?

P: Za kilka dni pojawi się mini platforma z odliczaniem. Po Blizzard'owsku powiem... "Soon"!

R: Planujecie powiększyć ekipę serwisu o osoby z zewnątrz?

P: Po uruchomieniu tej platformy i wejście w publikę z sekretami nazwami, tak. Utrzymanie portalu prawie non-profit wymaga dużej siatki ludzi i współpracowników. Dla przykładu jeden portal ma ponad 50 000 uzytkowników. Taki portal jak Nasz jak zebrałby pieniądze za sms od 2 000, to już teraz powiem, że za tyle można wysłać 200 pendrive'ów 8gb i to nie jakiś tanich. Ale mam dojścia do fabryk, które robią dla producentów tj. Kingston itd. i wydrukują logo portalu. Nawet jak bedzie trzeba, to zrobie i termosy dla użytkowników z logiem Wink

R: Bardzo ciekawi mnie Twoja postawa wobec userów - z wypowiedzi wynika, że nie będziecie 'nadętymi kwokami', lecz grupą ludzi, która chce po prostu rozdawać Nam nagrody nie myśląc o własnym zysku...

P: Nasz zysk, to będzie przede wszystkim udokumentowany sukces w branży IT. Wyobraź sobie, że za taki życiorys niektórzy by zapłacili tysiące. Ba niektórzy płacą 20 000zł za studiowanie ekonomii i nic z tego nie maja.. No cóż, maja podstawy aby podjąć się pracy lepszej, ale wiemy jakie są realia - doświadczenie > dyplom.

R: Co proponowałbyś QDay.pl po swoim odejściu?

P: Na początek to zmienić hasła. Nawet w tej chwili mogę dodać nagrody na ich portalu. Czego oczywiście nie zrobię...

R: Dziękuję serdecznie za poświęcony czas, życzę Twojemu serwisowi jak najlepiej, tym bardziej, że być może w końcu dostaniemy porządną, profesjonalną polską stronę z nagrodami - łączącą miła ekipę, różnorodność prezentów i łatwość zdobywania nagród. Pozdrawiam Wink

** REKLAMA **
[Obrazek: body_bg.jpg]



RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Miu - 21-10-2010 19:43

Fajny wywiadzik Wink Ze mną był trochę lepszy,bo był ze mną,ale i tak spoko Jerk2


RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - BartuS - 21-10-2010 19:45

Hahhaha, zmienić hasła ;d

Dobry wywiad. Szykuje się coś dobrego. Czekamy


RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Draggy - 21-10-2010 19:47

Zapowiada się ciekawie. Zarejestruję się jak serwis wystartuje.


RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Magnus - 21-10-2010 19:47

Spoko wywiadzik Big Grin


RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - D3S1DER1UM - 21-10-2010 19:49

Super wywiad ;p. Czekam na otwarcie nowego serwisu.


RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Killer - 21-10-2010 19:49

oo ciekawe info, czyli qday.pl to banda naciagaczy a Ci ambitniejsi opuscili ich i robia wlasny portal oO


RE: [EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Egon - 21-10-2010 19:52

nono ciekawie się zapowiada ten serwis wywiadzik jak najbardziej ciekawy ale troszkę krótki


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Wojtas100 - 21-10-2010 20:26

Czyli niedługo nowy serwisik będziemy mieli. Miejmy nadzieję ,że pomysł wypali.


RE: +[EXCLUSIVE] Wywiad *Pieszczoch* - Dominator - 21-10-2010 20:30

spoko wywiad Big Grin