Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagraniczny PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Zagraniczny PPD (/Temat-Zagraniczny-PPD-153838)



Zagraniczny PPD - Blasterm92 - 12-01-2018 15:36

Szukam serwisu PPD (płacący za 1000 pobran pliku) wypłacalnego, działającego sprawnie itp. Szukam zagranicznego bo wydaje mi się że mają one wyższe stawki niż Polskie serwisy które oferują 13 zł za 1k pobrań ? Pliki ważą w granicach 2-12 mb, z czego te małe można troche obciążyć żeby łapały się do wyższej kategorii Jerk
Pozdrawiam.


RE: Zagraniczny PPD - noutilus - 13-01-2018 11:32

Jest dużo popularnych serwisów zagranicznych. Jednak najpierw napisz mi czy chcesz publikować te linki globalnie czy tylko u nas w Polsce?


RE: Zagraniczny PPD - Blasterm92 - 14-01-2018 09:45

Globalnie. Pobrania glownie z krajow typu usa ,kanada, itp


RE: Zagraniczny PPD - noutilus - 14-01-2018 17:58

Uploaded, Nitroflare, Uploadrocket, Keep2Share te są najpopularniejsze za granicą. Przynajmniej takie jest moje odczucie jak odwiedzałem warezy głównie z USA. Tylko że PPD to chyba słabo już wypada, większość wrzuca i ustawia model PPS czyli prowizja od sprzedaży premium.


RE: Zagraniczny PPD - Blasterm92 - 14-01-2018 18:34

Na pewno przy duzych plikach będzie opłacalne bardziej PPS, niestety moje pliki są małe więc nikt na nie premium nie wykupi. Ale dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Zapraszam do mojego drugiego tematu, moze tam mi coś jeszcze podpowiesz.
http://zarabiam.com/Temat-szybkie-pytanie-153837


RE: Zagraniczny PPD - noutilus - 14-01-2018 20:17

Na małych plikach też lubią wpadać prowizje z PPS. Testowałem polski rynek warezowy pod tym kątem i bardzo często wpadały premki nawet na plikach 5mb, 10mb. To kwestia przetestowania. Ustaw sobie po prostu na określony czas jeden i drugi plan i wtedy zobaczysz co będzie bardziej dochodowe.

Co do drugiego tematu to niestety nie znam się.