Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecenie - posty na FB - 1 post - 1zl! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecenie - posty na FB - 1 post - 1zl! (/Temat-Zlecenie-posty-na-FB-1-post-1zl-153787)



Zlecenie - posty na FB - 1 post - 1zl! - RychuCz - 10-01-2018 23:18

Witam, mam swoja grupe na fb, potrzebuje ludzi ktorzy beda dawac posty za mnie.
Facebook mnie za bardzo nie lubi, a ciagle mi blokuje dodawanie postow.
Takze szukam 2 az 3 osoby ktore beda dawac posty za mnie. Caly post razem ze zdjeciami wysle na gg, waszym zadaniem bedzie tylko to skopiowac i dac na FB do mojej grupy.
Oferuje za jeden post 1zl, dziennie moze byc i kilkanascie postow, na wyplatach sie dogadamy, bede placil na PayPal.
Osoby zainteresowane prosze o kontakt na email: [email protected] , albo GG: 42705903 Smile
Wspolprace planuje na dlugo Smile


RE: Zlecenie - posty na FB - 1 post - 1zl! - RychuCz - 11-01-2018 00:36

Watek nie aktualny, juz mam ludzi Smile


Zlecenie - posty na FB - 1 post - 1zl! - Hybrid1990 - 11-01-2018 00:38

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.