Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
baza mailingowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: baza mailingowa (/Temat-baza-mailingowa-153786)



baza mailingowa - Pablando1910 - 10-01-2018 22:37

Dzień Dobry,
Posiadam pokaźną bazę adresów mailowych aktywnych użytkowników sklepu internetowego. W jaki sposób najlepiej na niej zarobić ?


RE: baza mailingowa - Xanter98 - 10-01-2018 22:45

Pewnie wysyłając ofertę produktu tego sklepu, skoro są nim zainteresowani. Może zniżka za bycie stałym klientem? Wink Rozumiem, że to Twój sklep?


RE: baza mailingowa - Pablando1910 - 10-01-2018 22:55

tak, mój. Tzn myślałem żeby dodatkowo promować inne produkty z programów partnerskich z których miałbym prowizję na zasadzie CPS. Jestem ciekawy również innych możliwości które stwarza posiadanie dużej bazy klientów.


RE: baza mailingowa - Xanter98 - 10-01-2018 22:59

Wydaje mi się, że lepiej promować swoje produkty, skoro nie dzielisz się prowizją. Oczywiście możesz promować produkty z programów partnerskich, ale wtedy robisz sobie konkurencje? Chyba, że produkty z kompletnie innej branży, ale nie korzystasz wtedy z tego, że znasz zainteresowania klientów. Wszystko to jest indywidualna sprawa, zależy od tego jakie produkty byś wybrał, jakie u siebie masz dostępne produkty. Testy pokażą wszystko Wink


RE: baza mailingowa - Hopekk94 - 10-01-2018 23:12

Idac do bazy mejlowej... czy hest jakas ilosc np 100 czy 1000 mejli minimum by rejestrowac baze w GIODO?


RE: baza mailingowa - Początkujący - 15-01-2018 23:48

(10-01-2018 23:12)Hopekk94 napisał(a):  Idac do bazy mejlowej... czy hest jakas ilosc np 100 czy 1000 mejli minimum by rejestrowac baze w GIODO?
Bazę w GIODO trzeba rejestrować nawet jak masz 1 rekord.

Ile masz rekordów (adresów) w bazie?
Czy są możliwości targetowania (kierowania maili do określonej grupy osób)? Jeśli tak, to jakie? Np. płeć, województwo.
Zapraszam do współpracy. Mam spore doświadczenie i znajomości. Mogę zaoferować nie tylko kampanie CPS, ale także CPC, CPL, CPO.


RE: baza mailingowa - Rupi99 - 16-01-2018 22:03

Dokłanie, jeden przesył danych już upoważnia do rejestracji.