Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pasywny dochód BTC każdego dnia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pasywny dochód BTC każdego dnia! (/Temat-Pasywny-dochod-BTC-kazdego-dnia-153764)



Pasywny dochód BTC każdego dnia! - pedrokar - 10-01-2018 11:18

Cześć!
Dzisiaj chciałem wam przedstawić stronę na której zarabiam już kilka dni i która ma duży potencjał. Minimalna wpłata to 0.0001 BTC czyli jakieś 50 zł, z inwestycji otrzymujemy 0,15% na godzinę czyli 3,6% dziennie. Wpłacając 100 zł dziennie dostaniemy 3,6 zł, które od razu możemy wypłacić lub reinwestować.
Firma jest legalnie zarejestrowana w UK, numer licencji: 11061509 oraz oficjalna strona na której możemy to sprawdzić po wpisaniu powyższego numeru https://beta.companieshouse.gov.uk .

czysty link:
https://www.Bitreserve.io



Pasywny dochód BTC każdego dnia! - Jackson91 - 10-01-2018 11:21

Potencjał ma taki że za kilka dni zwinie się z całą kasą ta strona


RE: Pasywny dochód BTC każdego dnia! - pedrokar - 10-01-2018 11:32

A swój komentarz podtrzymujesz czym? Bo trochę wygląda to na przewidywania typu BTC się kończy i zaraz wszystko stracimy. Z KAŻDĄ inwestycją w kryptowaluty wiąże się ryzyko że stracimy, jednak ludzie dalej inwestują. na tej stronie każda Twoja inwestycja zwraca się po 28 dniach więc po nie całym miesiącu możesz wypłacić swoją inwestycję a zarobione pieniądze reinwestować na stronie i zwiększać tam swój kapitał lub co miesiąc wypłacać Wink
Przepraszam jeśli poczułeś się urażany ale wydaje mi się że cały dział krypto powinien mieć opis z jakim ryzykiem wiążą się krypto, a ludzie głoszący upadek takich stron jest tyle samo co ludzi głoszących upadek bitcoina. Bitcoin miał upaść w 2010 2011 2012 i tak co roku, a właściwie co miesiąc do teraz.
Pozdrawiam Smile


Pasywny dochód BTC każdego dnia! - Jackson91 - 10-01-2018 11:39

Nie miałem na myśli upadku btc ani kryptowalut ale takie strony w stylu wpłać kase i czekaj aż procenty urosną kojarzą mi się raczej z różnymi piramidkami. Być może nie mam racji. Ale już pare razy przejechałem się na takich stronach


RE: Pasywny dochód BTC każdego dnia! - pedrokar - 10-01-2018 11:54

Oprócz tej strony korzystam także z innych tego typu. Wiem że nie mówiłeś o upadku btc ale porównałem te dwie rzeczy, ponieważ ani tego ani tego nie da się przewidzieć, a mówienie że coś upadnie jest równoznaczne z wróżeniem z fusów. Może trochę wyjaśnię na czym taka strona polega:
Strony tego typu działają na zasadzie lendingu - czyli wy pożyczacie im pieniądze oni je inwestują i oddają wam jakiś procent swojego zysku. Oni inwestują to skrót myślowy bo inwestuje zamiast ich bot, który zarabia na giełdzie. To że my dostajemy 3,6% to dla nich jest ułamek ich zysku, więc im to na rękę że strona działa długo. Nie można na tym stracić (oczywiście nie mówię o zamknięciu strony), ponieważ bot zarabia na wahaniach cen kryptowalut. Dodam jeszcze, że banki działają na takich samych zasadach ale w tym przypadku możemy siętylko modlić o 3,6% ROCZNIE Wink


RE: Pasywny dochód BTC każdego dnia! - adamak2k - 10-01-2018 12:52

To jest HYIP typie, podziała, podziała i się skończy. Wystartował w grudniu a to już troche czasu. Wiadomo jak to z HYIPami jest.


RE: Pasywny dochód BTC każdego dnia! - MaLiN - 10-01-2018 13:32

TEMAT PRZENIESIONY DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU


RE: Pasywny dochód BTC każdego dnia! - Xanter98 - 10-01-2018 16:44

Widzę autor uwierzył w bajki, dziwne, że się jeszcze nie przejechał na niczym Tongue


RE: Pasywny dochód BTC każdego dnia! - a00 - 10-01-2018 18:48

Świetny potencjał Big Grin ale na kolejne oszustwo w sieci...