Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH (/Temat-200-dziennie-na-OPCJACH-BINARNYCH-153758)



200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH - Adrian_krypto - 10-01-2018 02:46

Sposób gry, który Wam opiszę pozwalał mi generować dniówki rzędu 100-200$ dziennie. Co prawda było to kosztem 10-12h pracy ale dla mnie wynik był i tak mega zadowalający.
Proszę mieć na uwadze, że z opcjami nie mam już do czynienia ponad rok - chociaż myślę, że nic się tam znaczącego nie zmieniło.
  • IQoption
  • czas opcji - 1 minuta
  • minimalny depozyt 100$
  • gramy na zwrotach 85%+
Gra oparta jest na progresji. Całkowicie wyłączamy myślenie i obstawiamy 1$ wg koloru świecy w ostatniej sekundzie wygaśnięcia. Czerwona obstawiasz w dół, zielona w górę.
W przypadku przegranej obstawiasz przeciwny kierunek podnosząc stawkę odpowiednio:
1$, 2$, 4$, 9$, 20$, 45$
Po wygranej ponownie obstawiasz za 1$. Jak widać stosowałem progresję do 6 poziomu - czyli maksymalnie traciłem 81$ i od nowa zaczynałem od 1$. Czasem taka czarna seria się zdarzała - ale na tyle rzadko, ze bez problemu można było ją odrobić.

Kluczem do sukcesu jest tu wybór odpowiedniego wykresu, czyli takiego gdzie świece się powtarzają i najlepiej z trendem wzrostowym lub spadkowym.
Przykład idealnego:
[Obrazek: wykres-%C5%9Bwiecowy-etoro.jpg]

Na jakimś polskim forum czy grupie przewinął mi się kiedyś bardzo podobny sposób gry - była tam mowa o napisaniu bota to zautomatyzowania całego procesu. W temat się nie zagłębiałem ponieważ wolę mieć kontrolę nad pieniędzmi Smile no ale może ktoś będzie wiedział jak to ugryźć Wink


RE: 200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH - bossos - 10-01-2018 09:35

Przecież to zwykły hazard. Równie dobrze na ruletce można podwajać i liczyć na szczęście.


RE: 200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH - Hopekk94 - 10-01-2018 09:59

Jak sie trafi zla seria to i 40 razy pod rzad mozna prsegrac


RE: 200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH - Cencik16 - 10-01-2018 10:39

Potwierdzam, swego czasu grając na ruletkach trafiło się raz 14/15 razy pod rząd czarne, to nie jest poradnik raczej stracisz tak.


200$ dziennie na OPCJACH BINARNYCH - MaLiN - 10-01-2018 11:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.