Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc (/Temat-Swiezak-chce-inwestowac-ok-300-500-PLN-msc-153752)

Strony: 1 2 3


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - wrzochal11 - 22-02-2018 18:59

@up
Tylko nie wiesz do kiedy to potrwa.. i to o to chodzi. Można się bawić i w takie rzeczy, tylko trzeba mieć świadomość, że to "coś" dzisiaj jest, a jutro może tego nie być.

Autorowi tego posta, to bym jednak radził zapoznać się ogólnie z branżą zarobku internetowego i zacząć budować sobie jakieś stabilne źródło dochodu. Kryptowaluty, fajny temat, ale lepiej budować coś stabilniejszego. Dlatego jak inwestować, to przede wszystkim w wartościową wiedze i nawet tutaj na naszym forum wiele osób sprzedaje wartościowe szkolenia czy poradniki, za stosunkowo niewielkie pieniądze.
Wiedza zawsze się przyda i zdobycie jej może procentować przez dłuższy okres czasu niż jakiś tam jednorazowy zarobek. Chociaż swoją drogą, to zabawa w krypto też poprzedzona musi być zdobywaniem wiedzy Wink


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - noomak - 23-07-2018 22:37

Też na początku bałem się krypto by nie stracić itp. Grunt to z zimną głową do tego podejść Smile
Dołączyłem jakiś czas temu do ciekawego projektu z branży kryptowalut jakim jest Liga BTC i z nimi inwestuję w sprawdzone tokeny i kryptowaluty.
Ponad 1200 osób już nas jest w klubie Cool


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - skipto - 26-07-2018 03:41

Ja od roku zacząłem swoją przygodę z pracą online. I działam głównie w dwóch platformach.Najpierw troche w krypto ale nie jest to zbytnio pewna inwestycja ,czasem trzeba dlugo czekać aż się odbija. Druga z nich cały czas się rozwija , coraz więcej nowych rzeczy.Zacząłem od zainwestowania małej gotówki przez co już trochę urosło znacznie szybciej i reinwestuję zarobione pieniądze dalej. Można zacząć bez wkładu własnego ale trzeba wtedy więcej się napracować . Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie na [email protected] Napiszę ci więcej o projekcie.Jak działa ,jak się rozwija , odpowiem na wszelkie twoje pytania oraz pomogę wdrożyć w platforme. Pisz śmiało. Ewentualnie możesz napisać tutaj ale z racji ,że mam dużo zapytań najpierw odpowiadam na maile Wink . Zawsze weryfikuję dobrze rzeczy w które wchodzę aby nie tracić czasu na scamy .
Pozdrawiam .


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - pwisniew - 06-08-2018 20:23

Jeśli mogę coś doradzić to polecam 2 firmy Rockwall jeśli chodzi o zarabianie tak na już stabilnie działa, ok 0,8% średnio zarobku, który jest dzielony wedle naszego uznania część możemy od razu wypłacać po uzbieraniu 50$ lub patrząc długoterminowo to kopalnia IE. Jeśli jesteś zainteresowany daj znać.


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - mahuzz - 06-08-2018 20:40

(06-08-2018 20:23)pwisniew napisał(a):  Jeśli mogę coś doradzić to polecam 2 firmy Rockwall jeśli chodzi o zarabianie tak na już stabilnie działa, ok 0,8% średnio zarobku, który jest dzielony wedle naszego uznania część możemy od razu wypłacać po uzbieraniu 50$ lub patrząc długoterminowo to kopalnia IE. Jeśli jesteś zainteresowany daj znać.
Nie dawaj znać żadnemu naganiaczowi Big Grin


Z mojej strony: zainwestuj w wiedzę. Tematyka SEO, e-commerce, e marketing. Umiesz pozycjonować = poradzisz sobie z większością pomysłów Wink
Powodzenia!


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - EfectiveWork - 06-08-2018 21:06

Dokładnie popieram słowa mahuzza. Inwestuj w siebie, to najlepsza inwestycja. Unikaj grup sygnałowych odnośnie kryptowalut oraz złotych interesów, które w miesiąc stworzą z Ciebie bogacza na wyspach kanaryjskich. Chłodna głowa, taktyka i mądre decyzję Smile Tylko tak złapiesz bardzo ważne doświadczenie Smile


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - HanSolo - 11-08-2018 14:41

Ja powiem krótko, najpierw zainwestuj w siebie, zobacz kto trafia w Twój mental i wydaj te pieniądze na rozwój siebie.


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - tomek019 - 12-09-2018 22:10

możesz takie kwoty odkładać na kryptowaluty do Proof of Stake bądź Masternody


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - pawlosek - 20-09-2018 19:34

Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy, a chcesz systematycznie odkładać to poleciłbym ci inwestycje w spółki dywidendowe - zysk mały (4-8% w skali roku), ale w większości przypadków masz pewność, że nie obudzisz się bez tych pieniędzy Smile


RE: Świeżak chce inwestować ok. 300 - 500 PLN/msc - pawlo5x - 06-10-2018 17:13

Ja zarabiam w kilku biznesach Stawki zależą od zainwestowanej kwoty ja wyciągam około 100$ dziennie. Jak jestes zainteresowany to pisz chętnie porozmawiam