Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
freebitcoin.win -> 12-27 SAT co 15 min + kran ETH, LTC, DOGE, BTX +bonusy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: freebitcoin.win -> 12-27 SAT co 15 min + kran ETH, LTC, DOGE, BTX +bonusy (/Temat-freebitcoin-win-12-27-SAT-co-15-min-kran-ETH-LTC-DOGE-BTX-bonusy-153743)



freebitcoin.win -> 12-27 SAT co 15 min + kran ETH, LTC, DOGE, BTX +bonusy - skowronbdg - 09-01-2018 20:19

Cześć,

Jako, że nie widziałem, aby o tym serwisie ktoś pisał to pomyślałem, że się podzielę.

Mamy tutaj krany Bitcoin, Bitcore, Dogecoin, Litecoin, Ethereum i B3coin, w każdy z nich możemy wejść co 15 minut, dodatkowo też jest opcja "daily bonus" gdzie możecie wchodzić dodatkowo na każdy kranik. Działa to tak, że jeśli wejdzie się dajmy na to w kran BTC to potem można w bonusowy wejść podajże 5x (z bonusowego dodatkowo 15 satoshi, można opcjonalnie wybierać bonusy z innymi walutami). Oczywiście bonusy są okraszone przejściem przez sporą ilość reklam i skracacz linków, ale całość działa. Maksymalnie można wejść w 75 bonusów jednego dnia co da się zrobić w zasadzie dość szybko, a przez resztę dnia można wchodzić sobie co 15 minut w pozostałe faucety.

Generalnie wielkość dropów zależna jest od aktualnej ceny danej kryptowaluty i tak aktualnie na dziś dzień leci 30 sat plus po 15 za każdy bonus.

Wypłaty idą na faucethub, można zlecić przelanie nawet 15 satoshi co sam z resztą sprawdzałem i poszło od razu.

Mam nadzieję, że wszystko napisałem w miarę zrozumiale, będę wdzięczny oczywiście za rejestrację z refa: http://freebitcoin.win/ref/85242

czysty link: http://freebitcoin.win/


RE: freebitcoin.win -> 12-27 SAT co 15 min + kran ETH, LTC, DOGE, BTX +bonusy - Fidziak30 - 10-01-2018 12:09

Mam tam konto od, ja wiem; 6 miesięcy, ale nie chce mi się, bo czasem płaca czasem nie. Ale jak ktoś chce to niech wypróbuje ten faucet ;-) W sumie dobry jest, także Polecam.


RE: freebitcoin.win -> 12-27 SAT co 15 min + kran ETH, LTC, DOGE, BTX +bonusy - krystianjato - 10-01-2018 14:10

Chyba lepiej zainwestować 50 zł i grać na giełdzie.. więcej i szybciej sie zarobi


RE: freebitcoin.win -> 12-27 SAT co 15 min + kran ETH, LTC, DOGE, BTX +bonusy - skowronbdg - 10-01-2018 18:28

(10-01-2018 12:09)Fidziak30 napisał(a):  Mam tam konto od, ja wiem; 6 miesięcy, ale nie chce mi się, bo czasem płaca czasem nie. Ale jak ktoś chce to niech wypróbuje ten faucet ;-) W sumie dobry jest, także Polecam.

Mi tam wszystko podochodziło od razu, raz tylko się zdarzyło, że parę godzin szedł btc, aczkolwiek jak się ma czas na klikanie to na początek myślę, że zawsze spoko Smile