Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FileServe i spokojnie 5$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FileServe i spokojnie 5$ dziennie (/Temat-FileServe-i-spokojnie-5-dziennie-15373)



FileServe i spokojnie 5$ dziennie - DarkDevil - 21-10-2010 17:55

Powiem tak,mam metodę na zarobek na jednym z hostingów,jest to metoda w 100% tak sama jak innych bo polega na wrzucaniu plików do sieci,ale tylko ja wiem które fora są najlepsze(osobiście wszystkie przetestowałem co zajęło mi trochę czasu), i co najlepiej wrzucać aby było jak najwiecęj pobrań,dowiesz się też co jest aktualnie na topie.Wszystko opracowane tak aby było jak najwięcej pobrań

Zarabiam na FileServe bo jest najbardziej opłacalnym hostingiem
[Obrazek: fileserve_logo.png]

gg:8861785


Jest haczyk oczywiście :Dlatego ze metoda jest wrecz wspaniała szczegóły zaczynam zdradzać dopiero po tym jak mój reff sam ubiera minimum 1,5$ powtarzam że bez mojej pomocy-SAM .Bo jest wielu takich,którzy biorą metodę i wracają do swojej firmy.Musze mieć po prostu gwarancje na to że będę mieć jakiś zysk.Oczywiście jestem każdego dnia na GG więc nie ma problemów z kontaktem.Ja już się ciesze z $$$.Też powinieneś z tego skorzystać

Reff:

http://fileserve.com/

Oczywiście w ciągu max 24h od zarobienia 1,5$ przez ciebie zgłaszam się do cb na gg z wytłumaczeniem mojej metody.Oczywiście wcześniej musisz podać mi swoje GG

Metoda zajmuje mało czasu dziennego i jest nie skomplikowana,godzinka dziennie i $$$ masz pewne


RE: FileServe i spokojnie 5$ dziennie - ziomalevil - 01-11-2010 19:37

no chcialbym zarabiac ale gdy uploaduje cos to mi wyskakuje takie cos "Unsuccess
File Upload Failed! Please try again." O co chodzi z tym ?


RE: FileServe i spokojnie 5$ dziennie - mateja11 - 01-11-2010 21:19

To chyba musisz zaakceptować regulamin...
Ale nie jestem pewien


RE: FileServe i spokojnie 5$ dziennie - kubaku4 - 29-03-2011 07:29

@ziomalevil Wgrywaj przez FTP, które ci podali.


FileServe i spokojnie 5$ dziennie - Admin - 10-02-2013 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.