Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress (/Temat-RedCrox-100-zwrot-za-rachunki-m-in-Aliexpress-153704)

Strony: 1 2


RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - TestyForum - 08-01-2018 16:36

RedCrox to połączenie cashbacku z bukamcherem Wink Program polega na tym że robiąc zakupy w takich sklepach jak Amazon, booking.com, banggood, aliexpress, new balance i setki innych (które ciągle dochodzą) możemy się starać o 100% zwrot kasy.

Po rejestracji wchodzimy w zakładkę Shop wybieramy sklep i kupujemy co nas interesuje. Następnie klikamy "Upload Receipt" gdy już kupimy dany przedmiot i czekamy na potwierdzenie od RedCrox na mailu, że nasz rachunek został zaakceptowany.

Teraz wystarczy kliknąć Play i mamy do wyboru kilka zdarzeń, jednak nie są to takie proste wydarzenie, jeśli chodzi o piłkę nożną to jest to najczęściej coś na zasadzie: kto pierwszy otrzyma żółtą kartkę (konkretny zawodnik), kto pierwszy strzeli bramkę, kto ostatni strzeli itp. Są też takie zdarzenia jak "gdzie będzie najniższa temperatura danego dnia w Europie" i kilka miast do wyboru. Ogólnie trochę tego jest i trzeba sobie wybrać co nas interesuje. Klikamy zdarzenie wybieramy jakąś opcję i "ładujemy" nasz rachunek za który gramy.


Jeśli poprawnie trafimy zdarzenie otrzymamy 100% cashback za nasze zakupy. Później pozostaje nam czekać niestety długo, bo aż do 60 dni. Poniżej 300€ kasa wypłacana jest na konto PayPal, powyżej 300€ na konto bankowe. Za pierwszym razem należy wysłać skan dowodu osobistego i maila z adresem PayPal na który mamy otrzymać zwrot. Rachunku nie można rozdzielać że zagramy jedno zdarzenie za 10€ a inne za 15€. Trzeba grać za całość od razu.

Mi już raz przyszło 56€, wczoraj trafiłem wynik za 285€ i czekam teraz na zwrot. Mogę wrzucić potwierdzenie gdyby ktoś nie wierzył Smile Fajna sprawa można trochę kasy oszczędzić, byłem sceptycznie nastawiony póki nie przyszła mi wypłata na PayPal.

PS. Stare rachunki tez przechodzą choć nie wszystkie. Pierwszy rachunek co trafiłem był 2 lata przed moją rejestracją, a mimo to został przyjęty i wypłacony, także warto sprawdzać czasem.

Reflink: https://www.redcrox.com/Home/RedCroxInvitation?refnum=v8lisqD6
Link czysty: https://www.redcrox.com/


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - plrafcik - 10-01-2018 14:44

Chętnie przetestuje bo kupuje często na alliexpress lub ogólnie w internecie. Jeżeli dostanę zwrot podeślę screen.


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - TestyForum - 10-02-2018 14:30

[Obrazek: We866b8.png]

To mój stary screen jak wypłacili kasę za pierwszy zwrot Smile Teraz czekam na drugi zwrot trochę większy. Konsekwentnie dodają nowe sklepy i serwisy. Jest m.in Iberia (linie lotnicze z Hiszpanii), Kiwi.com (wyszukiwarka lotów). Czekam na zwrot i będę kolejne rachunki ładował. Dzięki za rejestrację z reflinka Wink


RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - ravienne - 04-05-2018 11:39

Dziala czy nie działa?


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - Zaperr44 - 04-05-2018 16:10

Sprawdzę niedługo bo akurat zakupy będę robił na ali i dam znać Idea


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - TestyForum - 06-05-2018 13:07

Działa i ciągle się rozwija Smile dzięki za rejestrację z refa, bo widzę że dzisiaj się ktoś zarejestrował Smile Gdyby były jakieś problemy to pisać.
[Obrazek: image.png]


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - ravienne - 06-05-2018 20:21

(06-05-2018 13:07)TestyForum napisał(a):  Działa i ciągle się rozwija Smile dzięki za rejestrację z refa, bo widzę że dzisiaj się ktoś zarejestrował Smile Gdyby były jakieś problemy to pisać.
[Obrazek: image.png]
Jaki jest minimum do wypłaty?


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - TestyForum - 06-05-2018 20:52

Nie ma chyba minimum jak trafisz "rachunek" to wysyłają na PayPal.


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - Zaperr44 - 06-05-2018 22:58

Parę starych zamówień mi przyjęło, ale co z tego skoro te zakłady są bez sensu, że już łatwiej jest trafić w 6 w totka Tongue
Mogłyby chociaż być zakłady na typowanie zwyciężcy a nie strzelca..


RE: RedCrox - 100% zwrot za rachunki m.in Aliexpress - TestyForum - 07-05-2018 12:53

@Zaperr44 już nie przesadzaj heh Big Grin wiadomo że łatwo nie jest, ale biorąc pod uwagę, że na boisku jest 20 zawodników (przed meczem sprawdzam składy i trzeba odjąć bramkarzy) to już trochę lepiej ;p ja tam zawsze stawiam na tego który ma najwięcej bramek w drużynie i która drużyna jest faworytem spotkania. Jak widać na screenie udało się 2x trafić fajna kasę Smile
Powodzenia!