Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gotowy sklep internetowy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Gotowy sklep internetowy! (/Temat-Gotowy-sklep-internetowy-153695)

Strony: 1 2 3


Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 12:50

1.Nazwa przedmiotu : Gotowy sklep internetowy prestashop (bez potrzeby inwestowania w towar) + FanPage + Logo
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż pomysł który zrealizowałem przed nowym rokiem lecz z powodu natłoku obowiązków oraz wydatków, nie mam możliwości dokończenia tego projektu czyli rozreklamowania go na grupach, FP, oraz pozycjonowanie lub ewentualna reklama. Nie jest to typowy sklep sprzedający produkty, jest bardzo unikalny i samą nazwą przyciągający klientów. W zestawie pełen pakiet, wystarczy rozreklamować i zarabiać (marża jednego produktu to od 50 % do 100% moliwość w każdej chwili zwiększenia wedle uznania lub zmniejszenia) Jest to bardziej "pomysł na biznes" niż typowy sklep. W zestawie:
-Domena z hostingiem "com.pl"
-sklep prestashop najnowszy
-indywidualne maile
-fanpage facebook
-logo
-cała tajemnica handlowa

3.Zdjęcia :
[Obrazek: 8063adcf8931e.png.html]
[Obrazek: 6d2162daf7438.png.html]
[Obrazek: 4499b1d871e6f.png.html]
[Obrazek: acbc84ff47c24.png.html]

4.Kontakt :
Wiadomość prywatna
5.Cena : 120złotych
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew

Nie wysyłam linków, informacji oraz innych rzeczy przed zapłatą, po zrobionym przelewie, badz wyslaniu potwierdzenia mogę przesłać linki oraz informację a później ewentualnie mogę zwrócić. Ponieważ pomysł jest unikalny, nie ma go na forum, ani w poradnikach a cena jak za sam sklep i hosting.


RE: Gotowy sklep internetowy! - prelude - 08-01-2018 13:23

zdjęcia nie działają i troszkę zbyt tajemniczo Smile


RE: Gotowy sklep internetowy! - Xaimeer - 08-01-2018 14:03

Czyli mamy kupić sklep internetowy nawet na niego ani razu nie wchodząc Big Grin


RE: Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 14:52

Czyli jakbym napisał poradnik lub jakąś nisze i spakował go w .rar zamiast gotowego sklepu to byłoby jak najbardziej normalne ? To tak samo jakby kupić na forum poradnik ale najpierw przeczytać czy wart zachodu, albo kupić zdrapkę ale przed zakupem sprawdzić czy wygrana. Na tym forum jest kilkanaście tysięcy wejść dziennie i wszyscy szukają sposobu na zarobek w domu, więc wystarczy pomyśleć jak wzrosła by ilość wedlug mnie "unikalnych" sklepów założonych przez "rzekomo zainteresowane osoby". Zdjęcia mogę podesłać na priv.


RE: Gotowy sklep internetowy! - prelude - 08-01-2018 15:54

to poproszę te zdjęcia


RE: Gotowy sklep internetowy! - ShuQi - 08-01-2018 17:21

Oddaj ten "sklep" tutorowi do oceny Wink Inaczej to wydanie 120 zł w błoto.


RE: Gotowy sklep internetowy! - a00 - 08-01-2018 17:31

Potrzeba więcej informacji, obawiam się, że nie sprzedasz sklepu bez pokazania go. Nie wiadomo nawet czy to dropshipping, skąd są towary, czy to wirtualny produkt - nic nie wiadomo.


RE: Gotowy sklep internetowy! - rachman - 08-01-2018 17:41

Poradniki oceniają turorzy zazwyczaj i się wie czy coś warte swojej ceny (subiektywnie ale jednak zawsze) a tu to kot w worku i tyle... nie widzisz różnicy? Serio?


RE: Gotowy sklep internetowy! - Kolgent12 - 08-01-2018 18:09

Nauczony doświadczeniem osób które komentowały ten temat, przesłałem informację do tutorów z prośbą o rekomendację tematu, mam nadzieję że ktoś go rozpatrzy, mimo wszystko jeżeli ktoś będzie chciał zdjęcia, zapraszam na priv.


RE: Gotowy sklep internetowy! - Artinesse - 08-01-2018 18:34

Otrzymałam prośbę o rekomendację tematu. Uważam, że właściciel tego serwisu powinien dać tutaj link do strony. Nawet na allegro czy serwisach ogłoszeniowych podaje się link do sklepu / strony jaką chcę się sprzedać. Jakieś drobne odtajnienie zarobków też powinno się tutaj znaleźć w temacie.
Myślę, że te 120 zł. nie jest dużo, za to ile pracy włożył w tą stronę właściciel. Jednak by transakcja doszła do skutku kupujący ma prawo wiedzieć co kupuję.