Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! (/Temat-Chcesz-zarejestrowac-sie-na-Binance-i-nie-mozesz-Mam-na-to-sposob-153667)

Strony: 1 2


Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - olekn1 - 07-01-2018 02:43

Jak wiadomo Binance zablokowało możliwość rejestracji nowych kont, ale mam sposób na obejście tego! Wystarczy skorzystać z tego linku i już możemy cieszyć się naszym nowym kontem Wink
https://goo.gl/Pa5HTo
Link czysty: https://www.binance.com/ (nie działa rejestracja)


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - AleksandraN - 08-01-2018 18:47

thx.
Patent raz działa raz nie Smile Wczoraj nawet on miał przywieszkę, dziś śmiga.
Fajnie że jak się uprzec, to zawsze znajdzie się jakieś obejścieSmile


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - Nihao - 09-01-2018 01:00

Może akurat miałaś szczęście,ja osobiście przed chwilą próbowałem 10 razy i nic z tego.w dodatku robiłem to na telefonie co nie należy do najłatwiejszych.


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - Lukson2 - 09-01-2018 21:02

czy ten sposób działa?


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - Klin - 09-01-2018 21:03

Nie


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - dimsons - 09-01-2018 21:12

u mnie też nie działa


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - prymul1 - 09-01-2018 21:21

Binance przywróciło rejestrację, tylko dziennie jest ich ograniczona ilość i tak naprawdę do końca nie wiadomo w jakich godzinach da się zarejestrować, dlatego jednego dni działa, a drugiego nie. I nie trzeba żadnych specjalnych linków wystarczy zwykły, aczkolwiek jak chcecie mieć pewność czy nie rejestrujecie się na jakiejś podróbce giełdy warto kogoś poprosić o reflik, on jest pewny Smile


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - Nihao - 09-01-2018 23:58

Ja tam właśnie sobie odświeżamy co jakieś 20minut stronę i mam nadzieję,ze kiedyś natrafie na odblokowana rejestrację


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - zakazanyowoc - 10-01-2018 07:52

Próbuj teraz, mi się właśnie udało Wink


RE: Chcesz zarejestrować się na Binance i nie możesz? Mam na to sposób! - Nihao - 10-01-2018 07:57

Ja tez wlasnie sie zalapałem Big Grin
@[Lukson2] @[dimsons] teraz dzialajcie