Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! (/Temat-Najlepszy-refback-na-forum-70-Na-KAZDYM-serwisie-153662)



Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 06-01-2018 22:03

Witam oferuje refback od 60 do nawet 70% na KAŻDYM serwisie jaki sobie zażyczysz !

Opiszę krok po kroku:

1.Kontaktujesz się ze mną na pw bądź piszesz posta z prośbą o to bym ją napisał.
2.Wysylasz mi na pw nazwę serwisu na którym chcesz refback ja rejestruje się tam i wysyłam Ci swój reflink.
3.Zaczynasz zarabiać aż na moim koncie w serwisie przekrocze próg wypłaty.
4.Wyplacam pieniądze na paypal lub konto bankowe  (Jak wolisz) a następnie wysyłam Ci obiecaną część.


Nic nie tracąc możesz zwiększyć swoje zarobki w internecie refback jaki oferuje to : Jeśli wypłatę zlecisz do miesiąca od zawarcia ze mną współpracy daje ci 70% po miesiącu refback spada do 60% jednak są na to dwa sposoby !

- Jeśli podzielisz się na forum opinią o mnie i przebiegiem naszej współpracy dostaniesz dodatkowy miesiąc z refbackiem 70%!
-Bądź jeśli twoje zarobki są spore i współpraca przebiega bardzo sprawnie dzięki temu masz szansę dostawać 70% refbacku na stałe!


Nie ważne czy zarabiasz na uploadzie, subach sms, promowaniu sieci afilacyjnych czy czymkolwiek innym jeśli jest możliwość czerpania korzyści z osób poleconych to oboje na tym skorzystamy Smile

Zapraszam !

Poniżej znajduje się lista zasad która postanowiłem wprowadzić żeby nie było żadnych problemów z osobami "niedzielnymi" którym nagle współpraca znudzi się po paru dniach.

1.Jesli nie uzbierasz progu wypłaty na moim koncie do 2 miesięcy pieniądze przepadają.
2.Jesli serwis ktory zaproponowales jest scamem bądź nie będzie chciał wypłacić pieniędzy z racji opóźnień pieniądze przepadają po miesiącu od momentu zlecenia wypłaty.

Oraz zasada trzecia bonusowa:

3.Jesli dany serwis nie posiada statystyk jaka kwota została zrobiona przez konkretnego użytkownika który został polecony, refbacku na tym serwisie mogę udzielić tylko 1 osobie by nie było w przyszłości utrudnień z współpracą także kto pierwszy ten lepszy.


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 14-01-2018 19:56

Aktualne


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 23-01-2018 16:53

Aktualne


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - KontrolC - 23-01-2018 17:23

Mypay przyjmujesz? To pw


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 23-01-2018 18:34

Pw zostało wysłane życzę owocnej współpracy oraz zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 01-02-2018 14:07

Aktualne


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 17-02-2018 00:12

Aktualne


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 16-03-2018 17:11

Aktualne


RE: Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - TakieŻycie - 05-04-2018 00:21

Aktualne


Najlepszy refback na forum! 70% Na KAŻDYM serwisie! - Majka - 22-12-2019 20:41

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.