Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się podłączyć głośniki od komputera do TV? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Czy da się podłączyć głośniki od komputera do TV? (/Temat-Czy-da-sie-podlaczyc-glosniki-od-komputera-do-TV-153651)



Czy da się podłączyć głośniki od komputera do TV? - wydra87 - 06-01-2018 15:11

Witam, szukam porady jak podłączyć głośniki creative 2.1 do telewizora Samsung.
Wiem, że taka możliwość istnieje bo spotkałem się już z takim czymś, że głośniki logitech byly podłączone pod podobny tv do mojego.

Problem jest taki, że w moim TV są dwa wyjścia audio - czerwone i niebieskie (AVIN)
zakupiłem kabel przejściówkę z chince na jack ale niestety to nie zdaje egzaminu. Ogólnie kabel z zieloną końcówką (który z reguły podłączamy przy pc) wchodzi dość ciasno w gniazdo jack.
Czy zna ktoś metodę jak można w prosty sposób podłączyć takie głośniki do tv?
Ktoś coś poradzi?


RE: Czy da się podłączyć głośniki od komputera do TV? - xaydestroyer - 10-01-2018 01:42

Zazwyczaj Cinche w TV to jest wejście nie wyjście. co do głośników, 99 % telewizorów ma wyjście jack (to okrągłe) obok wyjścia powinny być narysowane słuchawki (o ile telewizor takie wyjście posiada), jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze TV może posiadać wyjście microjack