Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uziemione środki na Binance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Uziemione środki na Binance (/Temat-Uziemione-srodki-na-Binance-153621)



Uziemione środki na Binance - Pavvel - 05-01-2018 12:50

Mam taką zagwostkę. Gdy zaczynałem jakiś czas z kryptowalutami, kupowałem wszystko w celu nauki na wariata. Przez opłaty za każdym razem zostało mi w każdej walucie jakaś jej część, nie są to olbrzymie pieniadze, ale razem tworzą ponad 50zł, które piechotą nie chodzi. Macie pomysł jak to odzyskac? Ponieważ w wiekszości wypadków, kwota jest zbyt mała do wypłaty, a nie można wpłacać wartości niecałkowitych. Mam nadzieje, ze napisałem to w miare zrozumiale Smile

[Obrazek: 6c10016d21075.png]


RE: Uziemione środki na Binance - kubagrzybowski - 05-01-2018 20:02

na tą chwile nic z tym nie zrobisz,


RE: Uziemione środki na Binance - Adwez - 06-01-2018 02:29

Słabo to wygląda. Nie można tych środków przelać na swój portfel, a później ewentualnie z portfela przelać w miejsce, gdzie wypłacić ?


RE: Uziemione środki na Binance - zaklinakase - 06-01-2018 08:52

Tak naprawdę są to grosze, fee wszystko by Ci zdarło podczas wypłaty. Mógłbyś dołożyć środki i trochę pohandlować między tymi kryptowalutami i innymi altami jeszcze.


RE: Uziemione środki na Binance - DENON - 06-01-2018 23:57

Jeśli dana kryptowaluta ma parę do BNB to tam jest dużo mniejsza prowizja i te ułamki można jeszcze powymieniać.


RE: Uziemione środki na Binance - olekn1 - 07-01-2018 02:49

Spróbuj to zrobić tak - jeśli dana krypto jest dostępna na wymiane z BNB albo ETH, to przelewasz swój kapitał właśnie na BNB albo ETH, kupujesz danego alta i potem go sprzedajesz razem z końcówką Wink A na przyszłość kup sobie trochę BNB, wtedy prowizja pobierana jest z salda BNB i nie masz żadnych końcówek Wink


RE: Uziemione środki na Binance - Saske1993 - 15-01-2018 12:54

total must be at least 0.01 o co chodzi ziiomki na tym binance z tym komunikatem?Big Grin