Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie (/Temat-Inwestowanie-okolo-200-zl-miesiecznie-153590)

Strony: 1 2


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - CraftRidersPL - 20-04-2018 22:21

Każda inwestycja niesie ryzyko, masz nadmiar w wysokości 250 zł/miesięcznie?
Albo odkładasz na konto oszczędnościowe (bardzo mała szansa straty)
Albo działasz jak większość "wariatów", tak naprawdę bez wiedzy (no trochę poszukać trzeba), to jedyne czym można się zająć to ruletki Tongue

Poczytaj o aktualnych projektach, może projekt Nitrama? Możesz też odłożyć trochę pieniędzy i wejść w projekt inwestycyjny naszego forum. Obie opcje znajdziesz w zakładce "Inwestowanie - Dyskusje"

Poza tym osobiście wszedłem pewną kwotą w CoalCo i drugi progam z mojej sygnatury Tongue

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, co chcesz osiągnąć?
Uzbieraj 250k - kup mieszkanie i zacznij je wynajmować, jakiś "zysk" co miesiąc będzie.
A może jednorazowo chcesz uzbierać parę tysięcy na autko? Wtedy warto się zainteresować Sub-sms (w tym Ci nie pomogę ale słyszałem że zainwestować tam też trochę trzeba)

Ale tak podsumowując - koledzy wyżej mają racje : Wiedza, nauka i inwestycja w siebie to najlepsze na co można wydać pieniądze.


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - daro555 - 20-04-2018 22:56

Przy 250zl miesiecznie na inwestycje to 3000zl/rok

Podziel to na 3inwestycje

1000zl maly % pewny zysk np.
konto oszczednosciowe

1000zl sredni % mniej pewny zysk np
akcje jakiejs firmy ktora od x lat jest na rynku

1000zl wysoki % niepewny zysk np
BTC lub ALT

Masz tu 3 portfele inwestycyjne malego sredniego i wysokiego ryzyka ale to Twoja kasa i sam musisz zadecydowac co z nia robisz i w co zainwestujesz Smile


RE: Inwestowanie około 200 zł miesięcznie - pawlo5x - 20-07-2018 11:27

Witaj, 200 czy 250 zł na początek drogi inwestowania w zupełności wystarczy wiem bo też tak zaczynałem i z czasem inwestowałem to coraz większe kwoty ale też i więcej wyciągałem. Myśle ze masz dobre podejście do inwestycji i chętnie powiem oraz pokaże na czym ja obecnie zarabiam. Pisz na priv bo tutaj jest mnóstwo hejterów którzy wszystko i wszystkich będą negować.