Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YT Like & Comment ELITE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: YT Like & Comment ELITE (/Temat-YT-Like-Comment-ELITE-15358)

Strony: 1 2 3


RE: YT Like & Comment ELITE - Face513 - 27-12-2010 10:04

Czym sie różni od normalnego tego programu nie wiem jak sie nazywa (YOUTOOL- chyba)


RE: YT Like & Comment ELITE - Yanke$ - 27-12-2010 10:59

To, że YouTool jest darmowy, chodzi wolno i wiele funkcji już w nim nie działa(a przynajmniej ostatnio).


Ten program jest stale aktualizowany, masz kontakt live z twórcą. Chodzi (dosłownie) jak burza - logowanie trwa mniej niż sekundę.

Jest po prostu genialny. Polecam!

----
edit:

używając programu znalazłem buga:
[Obrazek: errormu.jpg]
chodzi tutaj o to, ze po dodaniu do multiurl kont nie odlicza od poczatku przy nastepnym filmiku tylko ciagle odejmuje Smile co prawda nie przeszkadza to w użytkowaniu bota, ale czasem może pokazać ile jeszcze zostało Smile więc gdybyś jeszcze robił update to możesz to uwzględnić.


RE: YT Like & Comment ELITE - Kilol - 27-12-2010 15:08

Kupiłem bota i sprawuje się bez zarzutu.Smile Liczę na to, że suby też niebawem zaczną działać.Smile


RE: YT Like & Comment ELITE - KoLoRoWY_O.o - 27-12-2010 19:49

Popieram Kilol'a, czekamy grzecznie na suby ^^ Big Grin


RE: YT Like & Comment ELITE - michal2612 - 07-01-2011 17:51

Czy do bota niezbędna jest przeglądarka ie 8?
Bo uzyskałem info że tak a ja mam "złośliwe" oprogramowanie i nie mogę wgrać


RE: YT Like & Comment ELITE - haggard - 07-01-2011 17:57

Potrzebna, tez mam "zlosliwe" i wszystko smiga, na pewno da sie jako spobrac.


RE: YT Like & Comment ELITE - xPietrek - 07-01-2011 19:04

Mam patcha, złożonego przeze mnie, na "złośliwość" systemu, po zastosowaniu tego system jest widziany jako legal.
Jak chcesz to napisz PW, bo nie wiem czy takie rzeczy można udostępniać na forum.


RE: YT Like & Comment ELITE - michal2612 - 08-01-2011 19:59

Mam taki problem, juz zainstalowałem IE 8 wszystko ok, ale bot loguje mnie na takie konto którego nie ma w "account.txt." i cały czas psize z niego komenty co zrobić żeby tak nie było / help me ...


RE: YT Like & Comment ELITE - Marciniak1995 - 08-01-2011 20:26

(08-01-2011 19:59)michal2612 napisał(a):  Mam taki problem, juz zainstalowałem IE 8 wszystko ok, ale bot loguje mnie na takie konto którego nie ma w "account.txt." i cały czas psize z niego komenty co zrobić żeby tak nie było / help me ...
Witam. Miałem identyczny problem jak ty. Zainstalowałem starszą wersję internet explorer tzn. 7 i wszystko śmigaWink


RE: YT Like & Comment ELITE - Miu - 09-01-2011 18:18

ja mam explorera 7 i działa.zobacz czy działa ci wersja free,jeśli tak,to elite też zadziała.
Kupiłem wersję Elite i przeszła moje oczekiwania.Działa naprawdę szyyybko.Polecam!!!