Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Markowe rzeczy na aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Markowe rzeczy na aliexpress (/Temat-Markowe-rzeczy-na-aliexpress-153576)



Markowe rzeczy na aliexpress - Tomono - 03-01-2018 18:02

Jak i gdzie szukać ukrytych aukcji z markowymi rzeczami na aliexpress ?


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - unifejm - 08-01-2018 20:41

Stary, sam sobie zaprzeczasz. To tak jakby na Pudelku szukac wartosciowych tresci.


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - Itachi198 - 08-01-2018 21:49

Na aliexpress są wyłącznie oryginalne rzeczy, w ukrytych aukcjach to możesz kupić podróbkę Big Grin
Proponuję grupy na facebooku Smile


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - Olgach - 10-01-2018 11:37

Jest wiele grup na fb, wpisz w wyszukiwarkę aliexpress markowo, markowe, 1:1 Smile


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - Alfreda - 16-01-2018 09:44

Popieram! Jeśli czegoś szukasz to na facebooku pewnie już dawno jest zamieszczona informacja o tymWink Ja ogólnie mam opór przed kupowaniem na tej stronie... To chyba przez czas oczekiwania na przesyłkę. Chociaż muszę spróbować bo znajomi kupują naprawdę fajne rzeczy na tej stronie.


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - andreneus - 29-01-2018 17:10

Wpisz sobie na alliexpires np słowo luxury albo modern Big Grin zresztą pełno tego jest na fejsie...


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - lemikk - 19-07-2018 18:09

Ale czy te produkty faktycznie są markowe? Czy to nie są podróbki?


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - PanB_ss - 19-07-2018 18:37

(19-07-2018 18:09)lemikk napisał(a):  Ale czy te produkty faktycznie są markowe? Czy to nie są podróbki?

Są to podróbki, tylko wyższej klasy, zazwyczaj masz podane klasy AAA, AAA+ i 1:1,


RE: Markowe rzeczy na aliexpress - Artinesse - 19-07-2018 19:43

Nie zawsze. Mnie udało się dorwać oryginalne buty Salomon, z salonu Salomona. Fakt było tylko kilka sztuk na sprzedaż, ledwo dopchałam się i kupiłam te co chciałam. Jednak trzeba było mieć dużo szczęścia by trafić. Buty za 150 zł. warte 450 zł. Aukcję najlepiej szukać samemu i regularnie zaglądać na wyprzedaże. Nigdy nie licz na inne strony "podpowiadające", ponieważ do tego czasu nic nie kupisz i nie trafisz. Po za tym takie perełki trafiają się na prawdę nie często i trzeba być bardzo obeznanym w tym serwisie. Umieć szybko sprawdzać.