Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok (/Temat-Za-dwa-dni-19-urodziny-50-tys-w-rok-153575)

Strony: 1 2


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Xanter98 - 03-01-2018 22:57

Jest, ale ciężko tak naprawdę im podpaść.


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - patttson - 03-01-2018 23:13

A, czyli tylko teoretycznie


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - xOceanFirex - 04-01-2018 08:27

jest, ja bym nie ryzykował


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - ivandzms - 04-01-2018 08:42

Więc generalnie lepiej, żeby admini pp nie czytali tego postu xD no i powodzenia życzę w dążeniu do celu Big Grin


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Vasaki - 04-01-2018 08:45

Na forum mamy poradnik Smile
2.500 PLN w godzinę który opisuje ten proces Smile
Nie moja działka (już nie, od kiedykonkurencja mnie zdepozycjonowala Tongue ).
Nie mniej jednak powodzenia bro ^^


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - KrzysieeQ - 08-01-2018 13:30

Znalazłem dziś chwilę, bo jakieś choróbsko mnie zmogło :/ Ale dzięki temu mogę zrobić aktualizację Tongue

Co zrobiłem:

- Dalej rozwijam stronę na FB, przez styczeń będę ją promował a potem zacznę promować posty o programach partnerskich

- Odpuściłem z ogłoszenia na olx. Moje konto zostało skasowane - co prawda, ilość wyświetleń i odpowiedzi przy promowaniu za 100 zł była ogromna (600 odpowiedzi), jednak konwersja bardzo słaba - nie uzbierałem w ten sposób nawet 10 chętnych osób.

- Przeszedłem się po znajomych - odzew był bardzo pozytywny Wink Dlatego w tym miesiącu skupię się głównie na angażowaniu znajomych w ten proceder.

- Oczywiście raz na jakiś czas opublikowanie posta na grupkach typu szukam pracy na fb i angażowanie odbiorców, choć ten sposób również wymaga dopracowania z uwagi na bardzo niską konwersję.

- Odpuszczam sobie postowanie na forach - pomimo zapostowania na 500 forach, nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi. Strata czasu.

CELE OGÓLNE:

- Upatrzyłem sobie kilka autek, nie z półki 20+, ale około 10 tysięcy. Robię to dlatego, gdyż na gwałt potrzebuję samochodu - jeżeli w styczniu wyrobię normę ok 180 wniosków, to 28 lutego dostanę ok. 10 tysi Smile

POSTĘP:

Wniosków ogółem: 47
ZŁ: 0/50000

P.S
z tego co podliczyłem wnioski, to mam już zarobione ok. 2,5 tysiąca zł. Nie podliczam tego jednak w podsumowaniu zł, gdyż mam na uwadze również wnioski, które nie zostaną z jakiegoś powodu naliczone, więc dopiero gdy dostanę wypłatę to będę je uwzględniał tutaj Wink Jak więc widać, 4 tys./msc jest jak najbardziej możliwe. Do następnego!