Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok (/Temat-Za-dwa-dni-19-urodziny-50-tys-w-rok-153575)

Strony: 1 2


Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - KrzysieeQ - 03-01-2018 17:54

Mam na imię Krzysiek, za mną już wiele prób zarabiania w internecie - najpierw PPA, potem subSMS, następnie ankiety i buxy. Przybyło mi już prawie dziewiętnaście wiosen, jednak wszystkie te próby nie przybliżyły mnie w stronę żadnych realnych zarobków i uważałem, że nie umiem zarabiać przez internet.

Nawet tu, na forum, założyłem kilka dzienników pracy mających na celu mnie zmotywować do roboty. Niestety, z moimi miernymi efektami rzędu paru dolarów nie było to łatwe...

Jednak jakoś parę dni temu zacząłem działać w programie partnerskim, który wypłaca prowizję za założone konta, pożyczki itd. Mając po świętach małą dla mnie fortunę, jak na 18-latka (500 zł), zdecydowałem, że lepiej je zainwestować niż odkładać i po roku mieć mały procent. Także z ciężkim serduszkiem zaryzykowałem i zainwestowałem całość w promocję linków do programu, zupełnie nie wiedząc w co ja się pakuję. Efekty na szczęście pozytywnie mnie zaskoczyły.

Łącznie
z moimi wnioskami, ich liczba na grudzień wynosi 8 (ja złożyłem 5 własnych, moi poleceni 3 kolejnych). Zacząłem działać 29 grudnia więc sądzę, że wynik całkiem dobry.

Na dzień dzisiejszy (3 stycznia 2018 rok), liczba wniosków wynosi 7 (wszystkie osób poleconych). Każda osoba musi w ramach programu założyć 6 kont o równowartości prowizji 358 zł. Mogę więc stwierdzić, że inwestycja zwróciła się z nawiązką Wink A oczywiście to nie koniec mojej przygody z tym programem, którą chciałbym tutaj opisywać.

CELE odnośnie programu:

- Ciągle poszukuję nowych miejsc w internecie do pozyskiwania poleconych - próbowalem na olx, ale mimo dużej ilości wyświetleń ogłoszenia (15k), administratorzy konsekwentnie je usuwają.

CELE OGÓLNE:

Pierwszą rzeczą, która zmotywowała mnie do zarobku, był wypadek samochodowy w sierpniu. W jego wyniku autko poszło do kasacji (Honda Civic VI - żegnaj kochanie Sad ), więc czas zarobić na nowe. Chcę na ten cel uzbierać około 20-30 tysięcy.

Ponadto, w ciągu roku chciałbym, aby moje całościowe dochody z programu wynosiły nie mniej niż 50 tys. zł. Scenariusz dość optymistyczny, ale spróbuję Wink Wychodzi na to, że w ciągu jednego miesiąca musiałbym zarabiać ponad 4 tysiące.

Pod koniec każdego miesiąca będę tu wklejał kwoty zarobione w zeszłym miesiącu (tak działa podliczanie wniosków), a w międzyczasie będę opisywał kroki, które przybliżą mnie do celu.

CO JUŻ ZROBIŁEM:

- Stworzyłem stronę na FB odnośnie zarabiania i włączyłem promocję postów
- Dodałem ogłoszenie na olx, z którego otrzymałem ok. 200 odpowiedzi i 15 tys. wyświetleń (niestety usunęli mi je za program partnerski, a na koncie olx dalej mam 200 zł - ktoś wie, jak to obejść Tongue?)
- Postowałem na wszystkich forach o tematyce biznesu, jakie znałem

POSTĘP:

Wniosków ogółem: 15

ZŁ: 0/50000 (no nie jest to motywujące XD)

Życzcie szczęścia, jestem otwarty na wszelkie rady odnośnie działania w programach partnerskich Wink Do zobaczenia!


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - WhiteNigga - 03-01-2018 18:43

Czyli szukasz jeleni, którzy założą "darmowe konta" a ty im dasz kilka zł albo nic?


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Adaalbert - 03-01-2018 21:07

90% osób tutaj szuka Jeleni co wyślą sms'a Smile Nie wiem jaki sens ma taki komentarz


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Xanter98 - 03-01-2018 21:22

Myślę, że to oburzenie, jeśli chodzi o szukanie jelenii do założenia konta wynika z bardzo prostego powodu. Targetem są ludzie chcący zarobić przez internet, a przecież swoich trzeba wspierać Big Grin

Przykładów jest więcej, chociażby sprzedaż produktow po wyższej cenie niż można by kupić, allegro, olx, dropshipping... A gdyby ktoś tutaj na forum chciał sprzedać coś drożej, a nawet w takiej samej cenie to zostalby zjechany.

Osobiście neguje tylko zarabianie na cudzej stracie, ale nie 10zl SMS, a kilkaset razy więcej czasami. Mówię tu o namawianiu do inwestycji dla prowizji.


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - pspsga - 03-01-2018 21:29

Zgadzam się z przedmówcami Cool

PS. @[KrzysieeQ] usuń kolor czerwony z pierwszego postu , ponieważ ten kolor jest tylko przeznaczony dla administracji Smile


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - KrzysieeQ - 03-01-2018 22:05

No cóż, w moim sposobie osoba za założenie konta zarabia jakieś pieniądze i stratna nie jest, a ponadto otrzymuje ode mnie na koniec poradnik, w którym wyjaśniam jak stworzyć system zarobkowy. Także nie uważam, że szukam "jeleni", bo oboje na tym korzystamy Tongue Swoją drogą zabawnie to czytać na koncie użytkownika, który sam bawił się w comperialead.

@EDIT

kolor zmieniony, dzięki pspsga


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - mvtej - 03-01-2018 22:18

Ciekawy dziennik! Obserwuję i powodzenia życzę Big Grin


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - radek0389 - 03-01-2018 22:42

(03-01-2018 21:22)Xanter98 napisał(a):  (...) sprzedaż produktow po wyższej cenie niż można by kupić, allegro, olx, dropshipping...
Zabiłeś system... Handel na całym świecie od zarania dziejów polega na: kup taniej - sprzedaj drożej. Bardziej martwił bym się o tych, co kupują drożej, a taniej chcą sprzedaćBig Grin.


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - Xanter98 - 03-01-2018 22:46

????

A spróbuj sprzedać coś drożej(od ceny dostępnej dla wszystkich, nie hurtowej) to zaraz Cie zjadą, że jak tak możesz Tongue O to mi właśnie chodziło, nie rozumiem w stosunku do czego to napisałeś.


RE: Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok - patttson - 03-01-2018 22:54

Nie orientuje sie za bardzo, ale motywowanie ruchu nie jest zabronione w tych sieciach typu m2m i ibroker?