Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny telefon z Anglii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dziwny telefon z Anglii (/Temat-Dziwny-telefon-z-Anglii-153573)

Strony: 1 2


Dziwny telefon z Anglii - Sergio7 - 03-01-2018 16:39

Wczoraj i dzisiaj ktoś dzwonił do mnie z tego numeru: +44 2076571223

Miał ktoś z tym styczność? Wink


RE: Dziwny telefon z Anglii - dom3lek - 03-01-2018 16:46

Do mnie dzisiaj też jakiś dzwonił tel z Londynu.


RE: Dziwny telefon z Anglii - Tonn - 03-01-2018 16:52

W internecie nic nie znajdziesz o tym numerze. Bardzo możliwe, że osoba pomyliła chociaż jedną cyferkę i tak do ciebie się dodzwoniła. Może też podawałeś numer gdzieś na jakiejś zagranicznej stronie i dzwonią teraz przeprowadzać jakąś ankietę. Nic ciekawego. Proponuję po prostu zignorować albo odebrać i dowiedzieć się o co chodzi.


RE: Dziwny telefon z Anglii - banalny - 03-01-2018 20:55

Do mnie też ktoś dziś dzwonił z tego numeru tel. Odebrałem. Osoba z którą rozmawiałem znała moje imię. Spytała się mnie czy mówię po angielsku, odpowiedziałem że "yes a little bit", otrzymałem odpowiedź że to za mało i życzy mi miłego dnia... koniec rozmowy. Ciekawe o co chodziło. Może jakiś bukmacher dzwonił z promocją?


RE: Dziwny telefon z Anglii - Pawlak093 - 03-01-2018 21:00

A teraz sprawdź swój stan konta lepiej Big Grin


RE: Dziwny telefon z Anglii - Tonn - 03-01-2018 21:14

Jeśli znała twoje imię to na pewno gdzieś musiałeś się rejestrować i podać swój numer. Teraz przeprowadzają sobie jakieś ankiety. Przynajmniej tak mi się wydaje.


RE: Dziwny telefon z Anglii - banalny - 03-01-2018 21:43

Sprawdziłem konto, rozmowa nie skutkowała obciążeniem konta Smile Z resztą - mam tel na kartę.


RE: Dziwny telefon z Anglii - star4x5 - 03-01-2018 22:26

To są te telefony co ostatnio o nich głośno do mnie z Kuby dzwonili Wink lepiej nie oddzwaniać.


RE: Dziwny telefon z Anglii - Sergio7 - 03-01-2018 23:31

Nic mi nie pobrało Wink Nie jestem głupi by oddzwaniać Wink


RE: Dziwny telefon z Anglii - MaLiN - 03-01-2018 23:37

Często z Wielkiej Brytanii dzwonią brokerzy Forex, być może to był któryś z nich Wink