Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet (/Temat-Pierwsze-kroki-w-zarabianiu-przez-internet-153556)

Strony: 1 2 3


Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 02-01-2018 23:09

Powiem szczerze: mam zerowe doświadczenie w zarabianiu przez internet, dziennik zakładam po to, by pokazać Wam jakich metod próbuję, a mam nadzieję, że powiecie mi co robię źle i na co się ukierunkować, by przynosiły one jakiekolwiek rezultaty.

Cel - to chyba najważniejsze, ale nie wiedząc na czym stoję jedyny cel jaki mogę postawić to: zarobić cokolwiek. Zakładam ten wątek, aby opisywać swoje działania, prosiłbym o ewentualne porady, wytykanie błędów i ukierunkowanie na właściwą drogę. Czego chcę spróbować w najbliższych dniach?

#1 Bukmacherka
#2 Serwisy z akcjami/ankietami


Będę relacjonować.


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - hufsmoke - 03-01-2018 00:54

1. Stracisz co wsadzisz
2. Zarobisz kilkanascie-kilkadziesiat zlotych- za kilka miesiecy


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 03-01-2018 01:08

(03-01-2018 00:54)hufsmoke napisał(a):  1. Stracisz co wsadzisz
2. Zarobisz kilkanascie-kilkadziesiat zlotych- za kilka miesiecy

Dzięki za przyspieszenie.


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Vasaki - 03-01-2018 01:19

Do bukmacherki nie potrzebny internet Big Grin

Ankiety bez poleconych, zmiennego itp. to tez lekki niewypal.
Praca monotonna i dajaca dosyc slabe rezultaty.

Jak sie uczyc to od razu czegos przydatnego Smile
Wal w SEO, Youtube, DroppShiping Smile


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 03-01-2018 01:41

YouTube nie bardzo, nie mam sprzętu do tego.
Seo? Lata temu prowadziłem forum o piłce nożnej, wypozycjonowałem je na 1 miejsce w kilku frazach... Domyślam się, że jeśli chodzi ci o pozycjonowanie to w celu późniejszego zarobku na AdSense?
Jaka tematyka byłaby odpowiednia? Obecnie zajmuję się kalisteniką, pisać o tym na czym się znam czy o rzeczach, które są pierdołami a znajdzie się nisza?


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - krucihegot1 - 03-01-2018 02:16

ja też kiedyś chciałem dorobić się na bukmacherce beka głupi ja. generalnie odradzam Undecided


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Guxinimod - 03-01-2018 02:31

(03-01-2018 02:16)krucihegot1 napisał(a):  ja też kiedyś chciałem dorobić się na bukmacherce beka głupi ja. generalnie odradzam Undecided

Generalnie to już grałem z powodzeniem mam na myśli 200zł ----> 4600zł, ale końcową kwotę przegrałem z powodu braku zimnej głowy. Dlatego chciałem spróbować ponownie, bo grając bez nerwów jakieś 2 lata temu jak widać pomnożylem prawie 20-krotnie mój wkład. Nie wspomniałem o tym w pierwszym poście, bo tak jak mówię cały zysk później utopiłem i ogólnie byłem -200zł.


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - ggusiaja - 03-01-2018 09:50

(03-01-2018 02:31)Guxinimod napisał(a):  
(03-01-2018 02:16)krucihegot1 napisał(a):  ja też kiedyś chciałem dorobić się na bukmacherce beka głupi ja. generalnie odradzam Undecided

Generalnie to już grałem z powodzeniem mam na myśli 200zł ----> 4600zł, ale końcową kwotę przegrałem z powodu braku zimnej głowy. Dlatego chciałem spróbować ponownie, bo grając bez nerwów jakieś 2 lata temu jak widać pomnożylem prawie 20-krotnie mój wkład. Nie wspomniałem o tym w pierwszym poście, bo tak jak mówię cały zysk później utopiłem i ogólnie byłem -200zł.

Skoro tyle zarobiłeś a później to straciłeś to już sam powinieneś wiedzieć, że nie warto bo człowiek lubi ryzyko i adrenaline i lubi popełniać te same błędyUndecided Lepiej wybierz coś innego niż bukmacherkę.


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Pablo1878 - 03-01-2018 10:39

1. Bukmacherka to nie sposób na zarabianie. Sporadycznie za kilka złotych możesz pograć i cieszyć się z wygranej. Smile
2. Na ankietach, akcjach idzie coś zarobić ale kokosów z tego nie będzie. Co prawda zawsze coś wpadnie do kieszeni ale na tysiące nie licz. Big Grin


RE: Pierwsze kroki w zarabianiu przez internet - Xanter98 - 03-01-2018 10:55

Hazard to nie zarabianie, a na ankietach i akcjach czasowo Ci to nie wyjdzie zbyt dobrze. Zainteresuj się pozyskiwaniem ruchu - własna strona albo na social mediach i wtedy już tylko sposób monetyzacji trzeba dobrać Wink