Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPS, a może dedyk? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VPS, a może dedyk? (/Temat-VPS-a-moze-dedyk-153553)

Strony: 1 2


VPS, a może dedyk? - Xanter98 - 02-01-2018 22:26

Potrzebuje zainwestować w "coś" na czym postawię emulator(y) Androida, najlepiej Noxa. Kładę nacisk na to "y", najlepiej żeby uciągnął z kilkanaście. Pytanie co się najlepiej pod to nadaje i czym najłatwiej zarządzać - tak, żebym mógł wejść przez zdalny pulpit i bez problemu wszystko ustawić - jestem całkowicie zielony w temacie. Pomóżcie, bo kompa mi muli bez sensu od paru dni, a żal nie zainwestować jak w 2 dni się pewnie zwróci.


RE: VPS, a może dedyk? - precell - 02-01-2018 22:36

(02-01-2018 22:26)Xanter98 napisał(a):  Potrzebuje zainwestować w "coś" na czym postawię emulator(y) Androida, najlepiej Noxa. Kładę nacisk na to "y", najlepiej żeby uciągnął z kilkanaście. Pytanie co się najlepiej pod to nadaje i czym najłatwiej zarządzać - tak, żebym mógł wejść przez zdalny pulpit i bez problemu wszystko ustawić - jestem całkowicie zielony w temacie. Pomóżcie, bo kompa mi muli bez sensu od paru dni, a żal nie zainwestować jak w 2 dni się pewnie zwróci.

VPS tym bardziej dedyk na pewno w dwa dni Ci się nie zwróci ;-)


RE: VPS, a może dedyk? - Xanter98 - 02-01-2018 22:45

(02-01-2018 22:36)precell napisał(a):  
(02-01-2018 22:26)Xanter98 napisał(a):  Potrzebuje zainwestować w "coś" na czym postawię emulator(y) Androida, najlepiej Noxa. Kładę nacisk na to "y", najlepiej żeby uciągnął z kilkanaście. Pytanie co się najlepiej pod to nadaje i czym najłatwiej zarządzać - tak, żebym mógł wejść przez zdalny pulpit i bez problemu wszystko ustawić - jestem całkowicie zielony w temacie. Pomóżcie, bo kompa mi muli bez sensu od paru dni, a żal nie zainwestować jak w 2 dni się pewnie zwróci.

VPS tym bardziej dedyk na pewno w dwa dni Ci się nie zwróci ;-)

Dziękuję za bardzo konstruktywną odpowiedz, cieszę się, że jesteś jasnowidzem. Nie pisałbym nic o cenie, gdybym jej wcześniej nie sprawdził, oczywiście mówię o cenie za miesiąc. Jak coś w temacie masz do dodania to chętnie wysłucham.


RE: VPS, a może dedyk? - precell - 02-01-2018 22:56

Powiedz mi kolego jakie oferty sprawdzałeś? Bo chyba nie na allegro? :-) Tyle o ile VPS przy dobrych wiatrach mógłby Ci się zwrócić (nie wiem ile na ogads wyciągasz), to o dedyku zapomnij. Do tego dochodzi jeszcze obsługa serwera, jeśli tego nie potrafisz, a z tego co piszesz nie potrafisz, to dolicz sobie kolejny koszt.


RE: VPS, a może dedyk? - Xanter98 - 02-01-2018 23:02

(02-01-2018 22:56)precell napisał(a):  Powiedz mi kolego jakie oferty sprawdzałeś? Bo chyba nie na allegro? :-) Tyle o ile VPS przy dobrych wiatrach mógłby Ci się zwrócić (nie wiem ile na ogads wyciągasz), to o dedyku zapomnij. Do tego dochodzi jeszcze obsługa serwera, jeśli tego nie potrafisz, a z tego co piszesz nie potrafisz, to dolicz sobie kolejny koszt.

Możliwe, że dedyk zwracałby się 3 dni, przy "złych wiatrach". Tylko tyle mam do dodania, dzięki za dobrą radę, temat "zwracania się" serwera jest tutaj najmniej ważnym aspektem.

Może się jednak zreflektujesz, bo widzę, że jakąś tam wiedzę masz w tym temacie. Co kupić, żeby mi te emulatory w ogóle odpaliło i uciągnęło jak najwięcej?


RE: VPS, a może dedyk? - precell - 02-01-2018 23:15

Nie wiem czy istnieje Nox pod linuksa, bo jeśli nie jesteś skazany na serwer pod windowsem, a takie serwery są droższe. Do tego chciałbyś mieć zapewne pulipt zdalny ze środowiskiem graficznym. Dedyka póki co sobie odpuść. W moim podpisie masz VPS windows z pulpitem, możesz kupić na początek, obczaić jak to w ogóle działa.

Na przykładzie tematu gdzie jeden użytkownik kopie krypto na VPS (linux), musisz zwracać uwagę co by za bardzo maszyny nie obciążać. Niestety musisz sprawdzić to empirycznie, ewentualnie niech się tu wypowie ktoś kto się bawił emulatorami na VPS/Dedyk.

Przyzna szczerze pomysł ciekawy, przetestuje w wolnej chwili :-)

Edyta:
W sumie istnieją emulatory pod linuxa, teoretycznie skoro android działa na jądrze linuxowym, powinien szybciej śmigać na systemach z tej rodziny.


RE: VPS, a może dedyk? - Xanter98 - 02-01-2018 23:20

Na pewno jestem skazany na Windowsa, tylko czy na tym VPSie odpali mi bez problemu Nox? Czytałem trochę o tych emulatorach i niektórzy mieli problemy z odpaleniem. Tylko o to mi chodzi, mogę zaryzykować to ile tam Noxów postawie, ale żebym w ogóle postawił.


RE: VPS, a może dedyk? - precell - 02-01-2018 23:27

Zapomniałem o istotnej rzeczy ;-) Taki VPS/Dedyk musi mieć procesor obsługujący wirtualizację, bez tego emulator będzie chodził jak żółw albo w ogóle nie odpali.

Z VPS nie powinno być problemu, w końcu to maszyna virtualna ;-)


RE: VPS, a może dedyk? - Xanter98 - 02-01-2018 23:56

https://www.hekko.pl/serwery_vps_windows.html

Coś takiego da radę? Co najmniej 4GB RAM bym pewnie musiał wziąć.


RE: VPS, a może dedyk? - HunteroS - 08-01-2018 10:19

Hey
Z mojego doświadczenia dobrze sprawdza się VPS na dyskach sdd w OVH .