Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binance i wplacanie środków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Binance i wplacanie środków (/Temat-Binance-i-wplacanie-srodkow-153537)



Binance i wplacanie środków - zagrada - 02-01-2018 12:34

Hej
Wiem, że to pytanie pewnie często się pojawia, ale zacząłem przygodę z kryptowalutami, uprzednio zarabiając trochę na giełdzie i.zdcydowalem się na portal binance.com z racji tego że bittrex ma zamkniętą rejestrację.
I tutaj moje pytanie, jakiego portalu powinienem użyć aby kupić jakieś części bitcoina lub innej waluty za złotówki i przelać je na binance??
Bardzo proszę o wszelkie porady
Pozdrawiam


RE: Binance i wplacanie środków - radek0389 - 02-01-2018 12:37

Możesz kupić na coinroom (mają płatności natychmiastowe) i stamtąd wysłać na binance.


RE: Binance i wplacanie środków - WhiteNigga - 02-01-2018 12:52

Albo na bitbayu


RE: Binance i wplacanie środków - zagrada - 04-01-2018 08:40

Dzięki Panowie wszytsko się udało, a powiedzcie mi czy są jakieś programy/aplikacje które wyrzucą mi alarm kiedy wzrost 24 godziny wyniesie np 45%?
Pozdrawiam i dziękuję


RE: Binance i wplacanie środków - Maros - 09-01-2018 16:51

Bitcoin Checker na androida.


RE: Binance i wplacanie środków - Kapka - 13-01-2018 11:46

Gdzie moge najkorzystniej kupic btc paypalem i wplacic na binance


RE: Binance i wplacanie środków - LMMM - 13-01-2018 16:21

(13-01-2018 11:46)Kapka napisał(a):  Gdzie moge najkorzystniej kupic btc paypalem i wplacic na binance

Mało co akceptuje PayPala jeśli chodzi o krypto. Zdaje mi się że coinbase ale tam musisz potwierdzić dane. Najłatwiej będzie wpłacić PLN przelewem na BitBay (bez rejestracji do jakiejś tam kwoty), albo przez kantor (szczerze fee niektorych kantorow nie sa takie tragiczne)