Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ethos kryptowalutą na 2018 rok? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Ethos kryptowalutą na 2018 rok? (/Temat-Ethos-kryptowaluta-na-2018-rok-153534)



Ethos kryptowalutą na 2018 rok? - Soylent - 02-01-2018 04:29

[Obrazek: PKN4eTB.png]

Portfel Ethos
Czyli aplikacja która zastąpi Coinbase. Aby wyjaśnić mój punkt widzenia i dlaczego porównuję z nim Ethos: Coinbase jest najczęściej pierwszym miejscem do którego trafiają nowicjusze, niestety także najgorszym miejscem dla takich osób. Popularność Coinbase jest duża jednak stanowi duży problem dla użytkowników kryptowalut. Zakup kryptowalut jak i sprzedaż jest objęta zbyt dużymi prowizjami, nie ma opcji szybkiej wymiany walut bezpośrednio w portfelu, więc kiedy musimy użyć do tego giełdy to daje nam dodatkowe koszty. Na Coinbase przechowywać możemy tylko główne kryptowaluty i trzeba długo czekać na dodanie kolejnych. Dodatkowo Coinbase nie działa w wielu państwach na świecie co jest dużą przeszkodą - wierzcie mi lub nie, ale ludzie zupełnie nowi czasem nie wiedzą jak sobie poradzić kiedy jest im wszędzie polecane Coinbase a okazuje się, że jest zablokowane w ich kraju.

[Obrazek: 3U2G1Zo.png]

Najważniejszą cechą Ethos jest uniwersalny portfel co znaczy, że pozwala trzymać wszystkie z dostępnych kryptowalut w jednym miejscu, warto zaznaczyć, że użytkownik tego portfela będzie miał pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi i tak, tokeny również będą dostępne do przechowywania w portfelu Ethos. Zaimplementowany będzie też podział swoich środków jednym kliknięciem co znaczy, że będziemy mogli dokonać podziału na różne z głównych kryptowalut według własnego lub proponowanych podziałów procentowo.


Token Ethos
Token tworzy "ETHOS Liquidity Network" - sieć, która umożliwi użytkownikom wpłacać, wypłacać, wysyłać i wymieniać swój kapitał z maksymalną płynnością. Będzie mechanizmem do płatności i operacji na platformie, pozwoli na darmowe przelewy między użytkownikami na Ethos ID, email lub numer telefonu. Pozwoli szybko wymieniać kryptowaluty między sobą, a także posłuży do opłat transakcyjnych.

[Obrazek: Rn5l3Z5.png]

Podsumowanie
  • Ethos będzie pierwszym globalnie dostępnym portfelem gdzie będziemy mogli trzymać dosłownie każdą kryptowalutę.
  • Kupisz, sprzedasz i wymienisz główne kryptowaluty i altcoiny bezpośrednio w portfelu
  • Niskie opłaty transakcyjne (token)
  • Liquidity network pozwoli przesyłać pieniądze z największą płynnością
  • Token wymienialny na giełdach dający popularność
  • Wykresy w portfelu - automatyczne portfolio dla traderów

Token Ethos obecnie krąży wokół 2.3$. W trakcie 2018 przewiduję stałe zyski dla tej kryptowaluty.
W pierwszym kwartale 2018 portfel oficjalnie startuje, akurat wtedy oczekiwałbym pierwszych dużych wzrostów.

Gdzie kupic token Ethos?
Rekomendowaną przeze mnie giełdą jest Binance. Znajdziecie go tam pod znakiem BQX (ze względu na starą nazwę Ethos, którą było Bitquence, swoją drogą jeśli to zostanie naprawione to cena może podskoczyć)
Odnośnik to mój reflink - jeśli tym wpisem zainteresowałem cię kryptowalutą Ethos będę wdzięczny jeśli go użyjesz. (non-ref: https://www.binance.com)


Źródło: mój wpis na Steemit https://steemit.com/kryptowaluty/@soylent/ethos-kryptowaluta-na-2018-rok


RE: Ethos kryptowalutą na 2018 rok? - polakos - 02-01-2018 18:32

Jak najbardziej można obserwować Ethos'a

Aktualny kurs i wartość rynkowa waluty Ethos(ETHOS) w USD i PLN
Aktualna cena w USD 4,16283
Aktualna cena w PLN 14,39
Całkowita wartość rynkowa w USD 313 885 551
Całkowita wartość rynkowa w PLN 1 084 677 977
Zmiana ceny w ciągu ostatnich 24 godzin 34.08%
Zmiana kursu w ciągu ostatnich 7 dni 71.04%
Aktualizacja 02.01.2018 16:59


RE: Ethos kryptowalutą na 2018 rok? - kapczak - 03-01-2018 04:54

Wyczuwam ogromny potencjał, dzięki za info będę obserwował i może coś kupie