Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej (/Temat-Koszulki-z-nadrukiem-gdzie-kupic-najtaniej-153521)



Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - dimsons - 01-01-2018 16:24

Witam
Interesuje mnie duży obrót własnymi koszulkami, z włanym logo, wzorem itp
Trochę w tym biznesie siedzę lecz do tej pory kupowałem u hurtowników.

Co myślicie o własnej produkcji koszulek (w sensie znaleźć podmiot co zrobi mi to co chcę).
Czy wyjdę na tym lepiej ? (chodzi mi o wkład finansowy około 30 000 zł / miesięcznie)

Do tej pory zainteresowałem się i wysłałem kilka zapytań do firm wykonujące nadruki.
Przedstawia się to następująco:
koszulka 5,50 zł + nadruk 0.80 zł (NETTO)

Da się osiągnąć jeszcze lepszą cenę? Może sięgnąć po koszulki do jakiegoś importera z chin i zanieść do polaka jedynie na wykonanie nadruku ?


RE: Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - jlde - 01-01-2018 19:00

Przy sporych ilościach całkiem tanio wychodzi z Bangladeszu. Poszukaj na alibabie, przy większych ilościach/stałych zamówieniach może dodatkowo coś utargujesz.


RE: Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - dimsons - 01-01-2018 21:24

dzięki za wskazówkę
nie mam praktyki z tym serwisem, nie wiem jak tam bangladesz znaleźć ale ...znalazłem coś na wzór co mnie interesuje:
https://www.alibaba.com/product-detail/Professional-custom-screen-printing-custom-t_60160231157.html?spm=a2700.7724857.main07.32.6f394d1c5zFN24&s=p
https://www.alibaba.com/product-detail/100-COTTOM-160GSM-T-SHIRT-CUSTOM_60604027153.html?spm=a2700.7724838.2017115.113.558b253aIKXEFx
takie właśnie proste t-shirty męskie...


czemu akurat bangladesz?
jak wygląda sprawa z cłem, vat-em itp ?

jak sprawdzić opienie sprzedawcy ? czy mnie np nie oszuka?


RE: Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - themate0 - 02-01-2018 00:02

ostatnio coraz więcej produktów widuje się made in bangladesh, ale to tylko dlatego ze są tańsi od chińczyków XD


RE: Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - dimsons - 02-01-2018 08:51

ok, rzeczywiście Bangladesz to "niewolnictwo" w produkcji odzieży.

Teraz najważniejsze pytanie:

Jak zamówić od producenta znalezionego na alibaba ?
Tam jest bardzo dużo oszustów, jak weryfikować wiarygodność firmy? Czy warto proponować im wystawienie aucji na aliexpress? (czy może dojdą wtedy dodatkowe opłaty?)


Koszulki z nadrukiem - gdzie kupić najtaniej - Artinesse - 02-03-2018 14:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.