Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje Typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Moje Typy (/Temat-Moje-Typy-153500)



Moje Typy - macek96 - 31-12-2017 16:56

Witam, W tym poście będę wrzucał typy którymi gram na różnych portalach.
Mam nadzieję że ktoś kto skorzysta z moich typów zgarnie jakieś ciekawe pieniążki.
Używanie moich typów jest na własną odpowiedzialność gdyż nie gwarantuję że wszystko wejdzie Smile

Pierwszy Typ
Postawione: 5 PLN
Do wygrania: 71 PLN
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Niestety nie wszystko zawsze wchodzi :<

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: Moje Typy - Kreatywnie - 01-01-2018 05:39

Miło powitać Smile

Więcej wiary w siebie Smile Nikt zagwarantować nie może, że wszystko wejdzie, także tego od Ciebie nikt nie powinien oczekiwać.
Jakbyś parę słów od siebie do kuponików dodawał byłoby idealiozo Smile
Powodzenia Smile


RE: Moje Typy - macek96 - 01-01-2018 20:35

Wiadomo długo w tym nie siedzę dlatego też nie stawiam większych kwot Big Grin Dzięki za poparcie, ogólnie pomysł na temat można powiedzieć że zapożyczyłem od Ciebie Idea .
Postaram się dodawać jakieś opisy do kuponów ale dziś jeszcze będzie" na sucho" chyba że zdążę się czasowo wyrobić Wink a Teraz podsumowanie dzisiejszego dnia którego nie byłem wstanie wrzucić wcześniej bo tak bardziej na spontanie pograłem .
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]
Za te 2 kupony zapłaciłem aż 6 zł a wygrałem aż 182 . nie jest to największa wygrana ale każda wygrana cieszy Smile)

Postawione : 5 PLN
Do wygrania : 80 PLN
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
Typy które tu widzicie dodawałem na podstawie statystyk wczesniejszych meczy oraz moich własnych przemyśleń *Takie przemyślenia będę starał się wprowadzić w najbliższym czasie do moich postów, dzis z powodu pracy nie jestem w stanie rozpisać się dłużej niż teraz . Pozdrawiam i życzę wygranej Cool


RE: Moje Typy - kozaq21 - 01-01-2018 21:12

sprubuj grac single ewentualnie double bo na tasmach do momentalnie stracisz budzet


RE: Moje Typy - macek96 - 02-01-2018 17:46

Wolę ryzyko przy większych ilościach meczy 3Smile
Ale solo też lubię grać np dziś w przerwie w pracy za 5 zł wygrałem 25 Smile

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]

Typów na jutro raczej nie będzie ale jutro wrzucę podsumowanie kuponów na dziś wraz z nową propozycją Smile


RE: Moje Typy - macek96 - 03-01-2018 14:38

Dziś troszkę pózno wrzucam ale zawsze Big Grin

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
Kurs :10.51
Do wygrania: 46,24

Krótki opis:
Są mecze w których padają więcej niż 4 czy też 3 bramki ale przeważnie kończą sie meczy mniejszymi wynikami, dziś szczerze mówiąc ryzykuje *5 zł tylko Big Grin * Typy są wzorowane na podstawie statystyk zaś jeśli chodzi o ostatni zakład (Juventus) moim zdaniem są spore szanse na zdobycie więcej niż 1 gola przewagi. Takie jest moje odczucie gdyż parę meczów obejrzałem Smile
Ogólnie chciałbym dodać że jestem początkującym w bukmacherce i może w pierwszych dniach a pewno tygodniach moje opisy nie będą zbyt profesjonalne jak u kolegi KREATYWNIE z forum. Smile


RE: Moje Typy - macek96 - 03-01-2018 22:59

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
w ostatnich minutach meczu nie weszło :<