Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie skuteczna reklama? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie skuteczna reklama? (/Temat-Gdzie-skuteczna-reklama-153469)



Gdzie skuteczna reklama? - polskitrader - 30-12-2017 16:48

Witam,
Chciałbym stworzyć temat dotyczący gdzie skutecznie się można reklamować.
Typu współpraca z blogerami, reklama w różnych serwisach itp. Najlepiej wszystko oprócz Google Adwords.

Na chwilę obecną testowałem serwisy ogłoszeniowe, pisanie ogłoszeń oraz reklama bannera.
Pisanie ogłoszeń, płatne średnio wychodzą bo większa klikalność jest w ogłoszenia niereklamowane, ludzie omijają te reklamowe. Testowałem nawet taką samą treść ogłoszenia, które miało dużo liczbę wyświetleń i moje płatne miało prawie o ponad 90% mniejszą klikalność. Testowałem Lento, ogłoszenia24, gumtree i olx. Ten ostatni najlepsza klikalność, najgorzej wypada tu ogłoszenia24 bo ogłoszenie płatne zielone, które ma niby być najlepsze, bo się wyświetlać zawsze priorytetowo, wiadomo że rotacyjnie, generuje bardzo niską ilość wyświetleń, w sumie to najmniej, biorąc pod uwagę ogłoszenie płatne żółte oraz bezpłatne, które generuje największą liczbę wejść.
Na chwilę obecną testuję reklamę banner na ogłoszenia24, nie wiem jak to się przełoży na dłuższą metę, ale na chwilę obecną przy około 5 tys wyświetleń, było tylko 1 przejście, są to wyniki na 1 dzień, więc marne.

Jakie metody polecacie? Czy może jest to Wasza tajemnica? Wink
Fajnie byłoby stworzyć taki wątek, by każdy nowy mógł wiedzieć co omijać. Wiadomo, że dużo się ma to co się reklamuje.


Gdzie skuteczna reklama? - Hybrid1990 - 14-06-2021 14:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.