Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami (/Temat-Kilka-ciekawych-serwisow-z-godzinnymi-naliczeniami-153467)



Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - xXxPiciaxXx - 30-12-2017 15:29

Witajcie, tworze ten temat, bo może ktoś będzie chciał razem ze mną pozarabiać pare $, przy małej inwestycji i w miarę krótkim czasie, wybieram serwisy z naliczanami godzinnymi gdzie plan zamyka się w max 120h.
Nie byłem pewien jaki dział wybrać, czy HYIP czy dziennik (jeżeli Moderatorzy postanowią że powinien to być dziennik proszę o przeniesienie)
Będę wstawiał tutaj w serwisy w które wchodzę po wstępnej analizie, tzn czytam najpierw na wielu forach czy serwisy są wiarygodne, wypłacalne, czy są na monitorach itp. Wchodzę za małe kwoty 5-30$, bo wiadomo że zawsze można stracić. Często patrze na statystyki takich serwisów, jeżeli liczba wypłat zaczyna zbliżać się do sumy wpłat to staram się szybko uciekać Tongue. Póki co nic nie straciłem Smile
[b]1. Payinvest

REFLINK
CZYSTY
[/b]
Wbiłem do programu z 3 tygodnie temu za kwotę 30$, jestem na plus około 15-18$.
Póki co wszystko co nalicza już tylko wypłacam, jeżeli po nowym roku serwis dalej będzie stał to wrócę znowu.

minimum do depozytu to 5$

2. Hour888

REFLINK
CZYSTY


Wbiłem za 20$ trzy dni temu, program płaci, wypłaty zlecam czasem kilka razy dziennie, błyskawicznie dochodzi na portfel.


minimum do depozytu to 5$

3. earninghour

REFLINK
CZYSTY

Ten program wygląda na prawde obiecująco, stoi od marca, płaci, a statystyki wyglądają bardzo ciekawie, wpłaconych ponad 40.000.000 $ !! Działa na ponad 20 monitorach.
Ja wbiłem za 40$ i czekam co się będzie działo Smile póki co wypłaty INSTANT.

minimum do depozytu to 10$


Nie podaje serwisów na których zarobiłem ale już padły i nie istnieją.
Jak ktoś chce się ze mną pobawić za małe kwoty ale to zawsze jakiś ++ to zapraszam Smile
Nie polecam wchodzić w plany za kwoty większe niż 500$, czytałem na innych forach że w takich programach jest programach jest problem z wypłaceniem większych kwot.
Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowych informacji to zapraszam to dyskusji tutaj lub na PW.

Dostępne systemy płatności na wszystkich serwisach to : PerfectMoney, Payeer, AdvCash, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum


RE: Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - pewue - 04-03-2018 21:39

coś do polecenia na teraz?


RE: Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - Bubbex - 10-03-2018 11:39

No tez jestem ciekaw czy coś fajnego na teraz jest ?


RE: Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - Karamber - 10-03-2018 12:23

lepiej zainwestujcie u mnie Big Grin zapraszam na pw


RE: Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - gugson - 11-03-2018 12:34

Podpinam się do pytania


RE: Kilka ciekawych serwisów z godzinnymi naliczeniami - VIPERS888 - 13-08-2018 03:25

Także podpinam się do pytania.