Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania - Grupy FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytania - Grupy FB (/Temat-Pytania-Grupy-FB-153458)



Pytania - Grupy FB - TakieŻycie - 29-12-2017 22:20

Witam, chciałbym założyć grupę na fb jednak nie miałem z nim nigdy kontaktu (nawet w przypadku prywatnego konta) wiec za wiele nie wiem i chciałbym zadać kilka pytań mam nadzieję że ktoś bardziej obeznany w temacie podzieli się swoją wiedzą a więc do rzeczy:

1.Zakładając grupę robię to odrazu przy rejestracji czy po utworzeniu konta ?

2.Jeśli po utworzeniu konta to lepiej jest zrobić fake konto czy może zakupić jakieś że stażem? Jeśli zakupić to jaki średnio ten staż powinien być?

3.Jeśli stworzenie grupę i w bardzo krótkim odstępie czasu dołączy do niej spora ilość osób narażam sie na weryfikację lub bana ?

4.Czy Facebook zezwala na korzystanie z programów afilacyjnych na takowych grupach?


Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Smile


RE: Pytania - Grupy FB - rekki - 30-12-2017 04:38

(29-12-2017 22:20)TakieŻycie napisał(a):  Witam, chciałbym założyć grupę na fb jednak nie miałem z nim nigdy kontaktu (nawet w przypadku prywatnego konta) wiec za wiele nie wiem i chciałbym zadać kilka pytań mam nadzieję że ktoś bardziej obeznany w temacie podzieli się swoją wiedzą a więc do rzeczy:

1.Zakładając grupę robię to odrazu przy rejestracji czy po utworzeniu konta ?

2.Jeśli po utworzeniu konta to lepiej jest zrobić fake konto czy może zakupić jakieś że stażem? Jeśli zakupić to jaki średnio ten staż powinien być?

3.Jeśli stworzenie grupę i w bardzo krótkim odstępie czasu dołączy do niej spora ilość osób narażam sie na weryfikację lub bana ?

4.Czy Facebook zezwala na korzystanie z programów afilacyjnych na takowych grupach?


Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Smile

Od razu uprzedzam, że na FB nie siedzę od dawna, więc coś mogło się pozmieniać i moje odpowiedzi mogą być nieaktualne.

1. Grupę możesz założyć w dowolnym momencie, czyli po założeniu konta, kiedy tylko chcesz.

2. Nie jestem pewny, ale jeśli konto będzie służyło tylko jako administrator grupy (brak aktywności - brak spamu, lajkowania itd) to nie powinno stanowić różnicy. W większości przypadków aktywności stabilniejsze są zawsze konta stażowe, nie wiem czy w tym przypadku podobnie.

3. Tak, dodając dużą ilość osób w szybkim czasie jesteś narażony na blokadę - kiedyś w ciągu kilku dni dodałem do grupy ponad 20k osób i dostałem bana (nie pamiętam dokładnie, ale chyba na konto główne, a nie na samą grupę - dlatego polecam dodać jako administratora grupy KILKA swoich kont, aby w razie blokady jednego z nich, nadal mieć dostęp do grupy.

4. Jeśli chodzi o ewentualnego bana za promowanie w grupie ww programów, to za samo ich dodawanie grupa nie otrzyma blokady, ani nie zostanie usunięta (poprawcie mnie jeśli się mylę Wink ), aczkolwiek możesz otrzymać blokadę na konto administratora, jeśli będziesz używać go do promowania linków do tych programów.


RE: Pytania - Grupy FB - TakieŻycie - 31-12-2017 05:19

Dziękuję bardzo ze znalazłeś czas i zechciałeś podzielić się swoją wiedzą mam nadzieję że dobrze uda mi się to wykorzystać swoją drogą patent z dodaniem kilku administratorów naprawdę super nie wpadł bym na toa teraz pewnie skorzystam Wink


RE: Pytania - Grupy FB - Hoolig4n - 01-01-2018 13:52

Do Facebooka w każdym przypadku lepiej jest mieć konto stażowe. Myślę, że roczne powinno spokojnie wystarczyć. Takie konto kosztuje około 3.50zł, także ogromny wydatek to nie jest, a spać będziesz spokojniej Smile