Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zero do SEO mastera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zero do SEO mastera (/Temat-Od-zero-do-SEO-mastera-153448)

Strony: 1 2 3


Od zero do SEO mastera - dom3lek - 29-12-2017 16:41

Cześć, z tej strony Dominik i mam 22 lata. Zarabianiem w internecie interesuje się od czasów lockerz. W swojej historii zarobiłem grubo ponad 50k. Ostatnie moje poczynania były z subami i wypadkami. Byłem w stanie zarabiać nawet po 5k PLN na dzień. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy. W chwili obecnej chce poświęcić czas na zrozumienie SEO oraz zarobienia pobocznie jakiś tam pieniędzy.

Z zawodu jestem programista, więc ten sposób zarobku traktuje jako projekt dla siebie oraz spożytkowanie wolnego czasu zamiast grac w csa.

Jakie plany?
Najpierw postaram się wypromować stronę multiniszowa a jak zdobędę chociaż top 5 w kilku frazach to zajmę się innymi projektami.

Co w chwili obecnej zrobiłem?
- zakupiona domena oraz serwer
- optymalizacja strony

Do zrobienia?
Napisanie kilku postów z różnymi słowami kluczowymi.
Stworzenie social media oraz wrzucenie kilku filmików na start.

Sposób działania?
Pozycjonowanie pod główna domenę.

Nie ukrywam, że dużo się wzoruje na projektach @vasaki także będzie to trochę plagiat działania, ale postaram się tez sporo swoich rzeczy próbować. [/b]


RE: Od zero do SEO mastera - pspsga - 29-12-2017 16:47

Nie lepiej zacząć "naukę" pozycjonowania od strony jednoniszowej? Od wielu osób słyszałem , że jednoniszówke łatwiej się pozycjonuje.

Życzę powodzenia Smile
Pozdrawiam!


RE: Od zero do SEO mastera - dom3lek - 29-12-2017 16:55

(29-12-2017 16:47)pspsga napisał(a):  Nie lepiej zacząć "naukę" pozycjonowania od strony jednoniszowej? Od wielu osób słyszałem , że jednoniszówke łatwiej się pozycjonuje.

Życzę powodzenia Smile
Pozdrawiam!

Niby tak, ale to jest dość nietypowy projekt. Z tego co widzę konkurencji nie ma, kwestia jak dobiorę te niszę do potrzeb ludzi. Bo nie ukrywam, że materiał na niszę sam będzie się pojawiać. Jak się nie uda to spróbuję swoich sił w jednoniszówce.


RE: Od zero do SEO mastera - Tonn - 29-12-2017 17:38

Życzę powodzenia, będę obserwował Huh
Sam w końcu muszę się wziąć za coś związanego z SEO. Może czegoś się nauczę od Ciebie Smile.


RE: Od zero do SEO mastera - Vasaki - 29-12-2017 18:28

To miłe Big Grin
Powodzenia bro ^^


RE: Od zero do SEO mastera - dom3lek - 31-12-2017 12:04

Aktualizacja



Przez ostatnie dni mało zrobiłem bo byłem na wyjeździe poświątecznym ze znajomymi. Obecnie szykuje się do sylwka, ale poprawiłem jeszcze trochę szybkość strony i wyszło to dość przyzwoicie a powiedziałbym, że nawet rewelacyjnie.

Co planuje zrobić po Nowym Roku?
- Podlinkować stronę WEB 2.0 & na forach.
- Zrobić Fanpage & Youtube
- Wrzucić więcej postów na stronę bo obecnie są tylko 3.

Serpów narazie nie wrzucam bo są poza TOP 200. Jak wszystko ruszy to zacznę aktualizować na bieżąco.

[Obrazek: dVjTVvygQ-az-UTnkqjxOw.png]
[Obrazek: Tcvjx4BKTbqsQHP6nYSvgQ.png]



RE: Od zero do SEO mastera - dom3lek - 01-01-2018 23:17

Aktualizacja

Co zrobiłem?
- Utworzenie albumów na imgur i tumbrl
- Zrobienie tzw. Wheel(Każdy profil społecznościowy prowadzi do głównej domeny jak i między sobą)
- 3 wpisy z linkiem do domeny na swoich starych blogach(blogspot, blogger)
- podlinkowanie na forach (okolo 15 backlinkow)
- Napisałem kolejne 3 posty, które wygląda coraz lepiej


Jakie plany na 2018?
- Wrócenie na siłownie
- Pogłębienie swojej wiedzy komercyjnej w programowaniu
- Zrobienie stron automat, które dadzą mi dodatkowy hajs.


Nie jestem pewny czy nie wybrałem zbyt konkurencyjnych keywordów. W chwili obecnej strona dopiero stoi kilka dni, ale jeśli do tygodnia nie ruszy się nic to zmienię strategię.

[Obrazek: 5EA7GWw-SwGhU82O6L5A4A.png]



RE: Od zero do SEO mastera - dom3lek - 03-01-2018 15:01

Aktualizacja


Okazało się, że moje serpy nie mają sensu bo jest zbyt duża konkurencja. Sam zamysł mojej strony był w dobrym kierunku bo pozycjonowałem bardziej pod słowa kluczowe nisz, ale sprawdzałem serpy opisujące działalność strony.

Dzięki wielkie @[Lanserek] za na kierunkowanie.

Czy ktoś wie jak usunąć serpy, które nie chce analizowac na serpyou.com?

Obecnie wygląda to tak:




[Obrazek: ss-serpy.png]



RE: Od zero do SEO mastera - pspsga - 03-01-2018 15:31

Jeśli chcesz usunąć serpy na serpyou:

Klikasz w prawym górnym rogu Account i rozwija ci się pasek , gdzie wybierasz Manage Keywords. Następnie zaznaczasz keywordy , które chcesz usunąć i klikasz "Remove selected keywords" Smile


RE: Od zero do SEO mastera - dom3lek - 03-01-2018 15:51

(03-01-2018 15:31)pspsga napisał(a):  Jeśli chcesz usunąć serpy na serpyou:

Klikasz w prawym górnym rogu Account i rozwija ci się pasek , gdzie wybierasz Manage Keywords. Następnie zaznaczasz keywordy , które chcesz usunąć i klikasz "Remove selected keywords" Smile

Dzięki wielkie, już się bałem, że konto free nie może usuwać keywordów.