Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ (/Temat-Sprzedam-Sklep-internetowy-wraz-z-towarem-nowa-nieznana-nisza-DUZY-POTENCJAL-153435)

Strony: 1 2


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Rav656 - 21-01-2018 20:58

(21-01-2018 20:06)Itachi198 napisał(a):  Po pierwsze, sama chęć zarabiania upoważnia Cię do założenia DG, nawet do pracy sezonowej jest to wymagane. Proponuję Ci byś tu na forum nie przyznawał się publicznie, że tego nie robiłeś Jerk2

Trochę słaba ta Twoja oferta, skoro to taki rewelacyjny projekt to daj go członkowi rodziny, znajomemu. Liczysz sobie rzekomo 400zł za domenę, hosting i cudowny pomysł facepalm
Każdy może sobie po promować Cashinpills..

Po pierwsze. Co ma praca sezonowa do mojego ogłoszenia? Kompletnie nie widzę związku.
I czego nie robiłem? Napisałem gdzieś, że prowadziłem niezarejestrowaną działalność zarobkową lub gdziekolwiek to zasugerowałem? Kolejny brak związku ze sprawą.

Po drugie. Jak możesz wypowiadać się na temat oferty nie mając pojęcia co to za produkt? Piszesz to tylko żeby skrytykować i się specjalnie przyczepić. Czyste hejterstwo. Czy gdy podbiję cenę, będziesz zadowolony? Moja oferta zyska na wiarygodności w twoich oczach?

Na szczęście mam kilku poważnie zainteresowanych ofertą, więc nie będę tracił czasu na zbędne dyskusje. Sklep bardziej opłaca mi się sprzedać po normalnej cenie, niż utrzymywać go ponieważ generuje niepotrzebne koszta mojej działalności.


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - adamcio99922 - 26-01-2018 01:13

Jeżeli aktualne to się odezwij na pw.


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - kej - 28-01-2018 09:54

Możesz podać szczegóły na PW??


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Kapka - 28-01-2018 10:31

Mozna prosić na pw ilość tych produktów, cene za sztuke w hurcie, detalu i mniej wiecej na czym polega dzialanie tego suplemetu?


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - dzenus - 28-01-2018 12:32

Prosiłbym o szczegóły


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - fidellodelacraux - 25-02-2018 12:33

aktualne ??


[Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Majka - 20-08-2018 14:45

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.