Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ (/Temat-Sprzedam-Sklep-internetowy-wraz-z-towarem-nowa-nieznana-nisza-DUZY-POTENCJAL-153435)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Rav656 - 29-12-2017 07:33

1.Nazwa przedmiotu : Sklep internetowy wraz z domeną, towarem
2.Opis przedmiotu : Sklep internetowy z ciekawą, mało znaną w Polsce niszą. Cena zawiera towar, stronę, domenę, fanpage (do rozwinięcia) oraz instrukcje z mojej strony jak i skąd kupować przedmioty do sprzedaży.
Towarem jest suplement, niedostępny nigdzie w Polsce a bardzo pożądany w naszym kraju który podczas jego wprowadzenia w USA zrobił nie mały szum.
Sklep z wielkim potencjałem lecz należy to trochę wypromować. Niestety brak czasu na poświęcenie mu uwagi z powodu drugiego projektu, spowodował zatrzymaniem rozwoju projektu, a szkoda go zmarnować.
Szczegóły wysyłam na PW.
3.Zdjęcia : n.d
4.Kontakt : PW, e-mail: [email protected]
5.Cena : 2800zl (Sama wartość towaru po sprzedaży to około 2400zl) / do lekkiej negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Rav656 - 13-01-2018 11:48

Podbijam! Nadal aktualne! Cena zostaje obniżona do 2800zł ze względu na ciągłą sprzedaż towaru z wyszukiwań google. Więcej informacji podsyłam na PW! Wink


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Rav656 - 19-01-2018 17:25

Podbijam temat. Oferta nadal aktualna. Cena podlega negocjacji. Zapraszam na PW!


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - qwertybsk - 21-01-2018 13:18

DG do takiego sklepu będzie potrzebna? czy coś?


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Rav656 - 21-01-2018 19:05

(21-01-2018 13:18)qwertybsk napisał(a):  DG do takiego sklepu będzie potrzebna? czy coś?

Najlepszym wyjściem jest DG, jednak wydaje mi się, że na początku można podpiąć pod allegro.

Swoją drogą oferta nadal aktualna. Jako że zamierzam ograniczyć wydatki działalności chciałbym sprzedać sklep do końca tego miesiąca, dlatego też jestem skłonny do negocjacji Wink


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - PremAccHack - 21-01-2018 19:11

A allegro nie równa się DG coś słabo poinformowany jesteś Big Grin


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Xanter98 - 21-01-2018 19:16

Podpiąć pod allegro? Przecież sprzedając na allegro też trzeba mieć DG. Nie widzę tego bez DG, dlatego na ten moment się wstrzymam, jak już założe DG i będzie kasa to pewnie się zgłoszę.


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Rav656 - 21-01-2018 19:24

Fakt, przyznaję rację. Allegro odpada. Nie prowadziłem ciągłej sprzedaży na allegro więc nie zagłębiałem się w temat. Jeśli sprzedaż ma charakter zorganizowany to allegro jednak wymaga działalności. Zwracam honor Wink


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Itachi198 - 21-01-2018 20:06

Po pierwsze, sama chęć zarabiania upoważnia Cię do założenia DG, nawet do pracy sezonowej jest to wymagane. Proponuję Ci byś tu na forum nie przyznawał się publicznie, że tego nie robiłeś Jerk2

Trochę słaba ta Twoja oferta, skoro to taki rewelacyjny projekt to daj go członkowi rodziny, znajomemu. Liczysz sobie rzekomo 400zł za domenę, hosting i cudowny pomysł facepalm
Każdy może sobie po promować Cashinpills..


RE: [Sprzedam] Sklep internetowy wraz z towarem - nowa nieznana nisza DUŻY POTENCJAŁ - Xanter98 - 21-01-2018 20:20

Na Cashinpills masz wielką konkurencje, wpisz sobie byle jaki suplement od nich. Tutaj sam sprowadzasz suplement i go sprzedajesz, na pewno po dużo lepszej cenie niż jest to w Cashinpills. Ceny suplementów z sieci partnerskich są okropnie zawyżone i tak na prawdę naciągamy ludzi na kupienie jakiegoś shitu po 140zł. A żeby własny suplement wprowadzić na rynek to jest to koszt kilkudziesięcu tysięcy zł Wink