Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabianie w internecie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabianie w internecie. (/Temat-Powrot-do-zarabianie-w-internecie-153419)

Strony: 1 2


Powrót do zarabianie w internecie. - Piotr_S - 28-12-2017 16:14

...


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - hufsmoke - 28-12-2017 16:42

Up czekam na rozwiniecie dziennika i ogladanie zawrotnych kwot Smile


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - ggusiaja - 28-12-2017 19:01

Życzę powodzeniaSmile Oby powrót się udałSmile


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - Cencik16 - 28-12-2017 19:12

Takie trochę napisane, jakbyś chciał na łatwo Tongue
Jeśli chciałbyś ja z chęcią wymieniam się doświadczeniami Smile
Można jakoś dwie stare nisze połączyć albo coś i stworzyć coś nowego.


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - Piotr_S - 28-12-2017 19:23

(28-12-2017 19:12)Cencik16 napisał(a):  Takie trochę napisane, jakbyś chciał na łatwo Tongue
Jeśli chciałbyś ja z chęcią wymieniam się doświadczeniami Smile
Można jakoś dwie stare nisze połączyć albo coś i stworzyć coś nowego.

Nie na łatwo, nie na latwo. Wiem ze początki są trudne i jestem przygotowany, ze powrót mi "troszkę" zajmie.

Co do wymiany informacji - napisałem.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego wieczoru.


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - Tonn - 28-12-2017 21:36

Z fartem kolego. Trochę się pozmieniało w temacie zarabiania w internecie, ale już na pewno jakieś podstawy masz Smile. Powodzenia


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - sprzetok - 28-12-2017 22:09

(28-12-2017 16:14)Piotr_S napisał(a):  Cześć, jestem Piotrek.
Ostatnim razem kiedy działałem w internecie potrafiłem wyciągnąć do 10.000 zł miesięcznie

Naprawdę potrzebujesz pomocy ? Śmierdzisz SCAMEM na odległość


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - Piotr_S - 28-12-2017 22:47

(28-12-2017 22:09)sprzetok napisał(a):  
(28-12-2017 16:14)Piotr_S napisał(a):  Cześć, jestem Piotrek.
Ostatnim razem kiedy działałem w internecie potrafiłem wyciągnąć do 10.000 zł miesięcznie

Naprawdę potrzebujesz pomocy ? Śmierdzisz SCAMEM na odległość

Tak naprawdę potrzebuje - wiele się pozmieniało.
Co ci śmierdzi scamem? Jaki byłby sens anonimowego imponowania osobą, których nawet nie znam. Jeśli kojarzycie chociażby ponad dwustutysięczny fanpage "zrozum nie" to mój fanpage. Miałem z 30 stron które miały ponad pięćdziesiąt tysięcy fanów, fanpage takie robiłem w tydzień dzięki chwytliwej nazwie - myśle, ze mógłbym robić to dalej gdybym miał odpowiednie fanpage do promocji. Viral viral viral - znałem się na tym. Jedno napędzalem drugim.
Dodatkowo budowałem system poleconych w programach partnerskich. Żałuje ze przestałem, bo wypadłem z tej sprawności, ale ważne ze mam znowu chęci odbudowania swoich zarobków.

Pozdrowienia dla niedowiarków Wink


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - hufsmoke - 29-12-2017 00:35

(28-12-2017 22:47)Piotr_S napisał(a):  
(28-12-2017 22:09)sprzetok napisał(a):  
(28-12-2017 16:14)Piotr_S napisał(a):  Cześć, jestem Piotrek.
Ostatnim razem kiedy działałem w internecie potrafiłem wyciągnąć do 10.000 zł miesięcznie

Naprawdę potrzebujesz pomocy ? Śmierdzisz SCAMEM na odległość

Tak naprawdę potrzebuje - wiele się pozmieniało.
Co ci śmierdzi scamem? Jaki byłby sens anonimowego imponowania osobą, których nawet nie znam. Jeśli kojarzycie chociażby ponad dwustutysięczny fanpage "zrozum nie" to mój fanpage. Miałem z 30 stron które miały ponad pięćdziesiąt tysięcy fanów, fanpage takie robiłem w tydzień dzięki chwytliwej nazwie - myśle, ze mógłbym robić to dalej gdybym miał odpowiednie fanpage do promocji. Viral viral viral - znałem się na tym. Jedno napędzalem drugim.
Dodatkowo budowałem system poleconych w programach partnerskich. Żałuje ze przestałem, bo wypadłem z tej sprawności, ale ważne ze mam znowu chęci odbudowania swoich zarobków.

Pozdrowienia dla niedowiarków Wink
Czekam na efekty przyszlej pracy


RE: Powrót do zarabianie w internecie. - wrzochal11 - 29-12-2017 12:07

(28-12-2017 22:47)Piotr_S napisał(a):  
(28-12-2017 22:09)sprzetok napisał(a):  
(28-12-2017 16:14)Piotr_S napisał(a):  Cześć, jestem Piotrek.
Ostatnim razem kiedy działałem w internecie potrafiłem wyciągnąć do 10.000 zł miesięcznie

Naprawdę potrzebujesz pomocy ? Śmierdzisz SCAMEM na odległość

Tak naprawdę potrzebuje - wiele się pozmieniało.
Co ci śmierdzi scamem? Jaki byłby sens anonimowego imponowania osobą, których nawet nie znam. Jeśli kojarzycie chociażby ponad dwustutysięczny fanpage "zrozum nie" to mój fanpage. Miałem z 30 stron które miały ponad pięćdziesiąt tysięcy fanów, fanpage takie robiłem w tydzień dzięki chwytliwej nazwie - myśle, ze mógłbym robić to dalej gdybym miał odpowiednie fanpage do promocji. Viral viral viral - znałem się na tym. Jedno napędzalem drugim.
Dodatkowo budowałem system poleconych w programach partnerskich. Żałuje ze przestałem, bo wypadłem z tej sprawności, ale ważne ze mam znowu chęci odbudowania swoich zarobków.

Pozdrowienia dla niedowiarków Wink

Skoro wiesz "co i jak", to w takim razie dlaczego nie zaczniesz tego robić znowu? Pewne zasady się nigdy nie zmieniają, czyli aby móc zarobić trzeba mieć ruch, który może być zainteresowany naszą ofertą..