Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) (/Temat-Zlece-komentowanie-Postu-na-FB-z-meskich-kont-153395)



Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - Karolina210 - 27-12-2017 11:22

Witam jezeli ktos ma baze kont meskich zlece komentowanie moich postow na FB, najlepiej konta meskie bo to tematyka glownie meska. Ustalam sam tekst jakie konto ma napisac w poscie.

Place 1 zl za 1 komentarz ( mozliwosc negocjacji )

Place peypal/ skrill


Tylko powazne oferty osob ktore maja taka mozliwosc nie tracmy czasu !!


KONTA MUSZA BYC REALNE LUB BARDZO PODOBNE DO REALNYCH ! NIE INTERESUJA MNIE KOMENTARZE Z KONT CO MAJA 10 MINUT !! KONTO MUSI MIEC WPISY WIEKOWE NA TABLICY ZDJECIE ITD JEDNYM SLOWEM MUSI WYGLADAC NA REALNE !


PISAC NA PW ZOSTAWCIE GG DO LEPSZEGO KONTAKTU


RE: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - wachow - 27-12-2017 11:55

Chetny, mam 3 konta męskie stazowe.


RE: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - Krissu - 27-12-2017 12:28

Mam większą ilość kont. Zapraszam: 5638074 Wink


RE: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - KontrolC - 27-12-2017 15:13

Poproszę o pw, mam 2 konta


RE: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - kapi - 28-12-2017 11:19

Mam 2 konta, pisz priv.


RE: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - Krissu - 30-12-2017 14:04

Polecam! impreza


RE: Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - Lexiw - 30-12-2017 15:01

Szukasz jednorazowo czy na dłuższą współpracę?


Zlecę komentowanie Postu na FB ( z meskich kont ) - yazir - 30-03-2018 19:01

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.