Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieci , które płacą za rejestracja itd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sieci , które płacą za rejestracja itd (/Temat-Sieci-ktore-placa-za-rejestracja-itd-153385)

Strony: 1 2


Sieci , które płacą za rejestracja itd - Infkomp - 26-12-2017 17:40

Witam
Czy mozecie mi podac jakies konkretne strony , które oferują programy typu sumbit email itd.
Mam strone , ktora generuje 700 tysiecy wyswietlen miesiecznie i chcialbym dobrac dobre programy proste dla uzytkownika , ktore beda fajnie konwertowaly.
Mozecie polecic , ktore sieci sa aktualnie najwieksze i moga miec najwiecej tego typu programow ?


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - pspsga - 26-12-2017 17:49

O ile się dobrze orientuje , to w MyLead istnieje taka oferta. Smile


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - Tonn - 26-12-2017 18:22

Racja, taka możliwość jest w MyLead. Tylko, że tam promujesz oferty typu konkursy giftcard, ps4, czy też iphone (jeśli chodzi o email submit) . Zresztą zobacz sobie sam bo mają wiele możliwości, a i sama platforma jest godna zaufania i polecenia.
Dużo zależy też od typu trafficu jaki posiadasz. Jeśli nisza jest o tematyce gier to polecam Funhub, gdzie promujesz gry przeglądarkowe. Osoba rejestrująca się z twojego linku musi potwierdzić e-mail, żebyś Ty dostał za to wynagrodzenie.
Jeśli jest to nisza 18+ to polecam program afiliacyjny chaturbate. Pieniądze dostajesz nie tylko za rejestrację jakiejś osoby, ale też za zarobione tokeny podczas transmisji tej osoby czy za zakupione tokeny przez tę osobę. Podobnym rozwiązaniem jest program od BongaCams, który wcale nie jest gorszy.


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - Infkomp - 26-12-2017 18:41

Chodzi mi o raczej o typowe submit email itd.
Takie proste akcje z reguly wiem , ze ludzie u mnie na stronie interesuja sie raczej takimi programami szybkimi niz jakimis programami co trzeba placic itd.
Szukam prostych czynnosci dla uzytkownikow , ze tak powiem bo wiem ze takie sie sprawdzaja a testowalem juz sporo sieci.


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - twardy - 26-12-2017 18:50

Moze napisz jaka tematyka strony i jacy (jaki kraj/jezyk) ludzie do Ciebie zagladaja?


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - Dante_/ - 26-12-2017 18:54

@[Infkomp] LeadNetwork ma dużo programów "email submit".


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - Tonn - 26-12-2017 18:56

W Chaturbate czy też BongaCams osoba rejestrująca się z twojego linku nie musi płacić, żebyś Ty dostał za to pieniądze, po prostu jeśli to zrobi to dostaniesz jeszcze więcej. No, ale już raczej rozumiem o jakie oferty Ci chodzi i że te dwa programy Cię nie interesują Smile. W takim razie tak jak wyżej polecam MyLead i teraz tak jeszcze mi wpadło do głowy MaxBounty. Mają wiele ofert email submit, o ciekawych tematykach i stawki też powinny Cię zadowolić. Tak samo możesz jeszcze sobie zobaczyć Adworkmedia.


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - Infkomp - 26-12-2017 23:50

Kraj polska sprawdzalem mylead.pl ale wszystkie programy email submit sa na usa


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - patttson - 27-12-2017 00:25

Podaj w koncu tematyke, to sie dogadamy.


RE: Sieci , które płacą za rejestracja itd - AnnaKa - 27-12-2017 01:06

Jeśli szukasz pod tematykę prizes/voucher to polecam u Nas w Lead.Network sprawdzić oferty. Mamy też gry online pod Polskę. Kwestia co potrzebujesz i pod jaki Kraj a problem rozwiążemy.